Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

НОВИНИ СВАЛЯВЩИНИ

 

Новий веб-сайт Свалявської районної державної адміністрації Закарпатcької області знаходиться за посиланням http://svalyavska.rda.org.ua/

 
Розширене засідання колегії райдержадміністрації

20 лютого 2020 року в райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Романа Тарабія відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації на якому розглядалися такі питання:
звіт про підсумки діяльності Свалявської райдержадміністрації за 2019   рік;
про підсумки виконання соціально-економічного розвитку району за 2019   рік та завдання на 2020   рік;
про підсумки виконання бюджету району за   2019   рік   та завдання на   2020   рік;
про звіт про виконання районного бюджету за 2019   рік.
За наслідками розглянутих питань на засіданні колегії головою райдержадміністрації дано доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації підготувати відповідні розпорядчі документи. 

З метою покращення інформування громадян,   в тому числі внутрішньо переміщених осіб, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій України щодо їх прав та свобод з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежевання, доступу до освітніх, медичних, житлових програм, програм працевлаштування функціонує безкоштовна "гаряча лінія" 0-800-309-110 ГО "Донбас СОС".    

 
Повідомлення

ПОВІДОМЛЕННЯ
20 лютого 2020 року о 10.00 год. в райдержадміністрації (зал засідань) відбудеться засідання колегії райдержадміністрації, на якому буде   заслухано звіт голови райдержадміністрації про підсумки діяльності Свалявської райдержадміністрації за 2019 рік.
Для доповіді відводиться до 15 хвилин, для виступів –до 3 хв.
                                                Завідувач сектору з питань правової,  
                                                організаційної роботи та управління
                                                            персоналом апарату райдержадміністрації.
                                Павлич В.М. (тел.: 2 19 49)

 
Засідання конкурсного комітету

Сьогодні відбулося 10 засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміському автобусному маршруті загального користування, що не виходить за межі території району -   маршрут №301 «Свалява-Поляна «Сонячне Закарпаття».
Підготовку та проведення конкурсу здійснював робочий орган - ТОВ «Тагімекс».
Маршрут обслуговуватиме новий транспортний засіб (Мерседес Бенц, 2012 р. випуску), переобладнанний для здійснення перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

 
Засідання районної комісії ТЕБ та НС

Позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС під головування заступника голови райдерадміністрації Івана Русина.
Першочергові питання, які розглянуті на засіданні :
1. Протиепідеміологічні заходи в районі, гострі респіраторні захворювання, аналіз запровадженого моніторингу, наявність учнів та персоналу в ЗОШ, діток в садочках, запровадження карантину в закладах освіти.
2. Стан готовності комунальних служб до погіршення погодніх умов.
За наслідками проведеного засідання складено протокол та визначено відповідні завдання.
У зв’язку із проведення моніторингу наявності учнів в закладах освіти та розповсюдженням вірусно-респіраторних захворювань прийнято рішення ввести в закладах освіти та дошкільних навчальних закладах карантин з 05.02.2020 року по 14.02.2020 року включно

 
Засідання колегії

Сьогодні, 29 січня 2020 року, в райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Романа Тарабія відбулося засідання колегії райдержадміністрації на якому розглядалися такі питання: про підсумки кадрової роботи та стан дотримання законодавства про державну службу та запобігання корупції в райдержадміністрації, про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до   райдержадміністрації протягом 2019 року та про стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації.
За наслідками розглянутих питань на засіданні колегії головою райдержадміністрації дано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації щодо удосконалення роботи у відповідних сферах діяльності.


 
Нарада

Нарада по питанню оформлення документів права власності на об’єкти культурної спадщини та проведення в них термінових ремонтно-реставраційних робіт.

 
Засідання

Оперативне засідання районної комісї з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій району.
Питання порядку денного - пожежа, яка відбулася сьогодні в Свалявській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Масарикова школа). Пожежники доповіли, що площа пожежі становила на 40 м.кв. Розпочалась в підсобному приміщенні технічної углової кімнати, розташованої біля спортзалу. Пожежа почалась 0 8,39 год., погашена 0 9,26 год. Евакуйовано 179 учнів та весь персонал школи. Постраждалих не має. З метою об’єктивного визначення причини виникнення пожежі запрошено відповідних працівників лабораторної комісії та незалежного експерта, до їх роботи залучено і правоохоронні органи. За наслідками проведеного засідання складено відповідний протокол та готуються відповідні доручення.

 
Нарада

У четвер 16 січня відбулася чергова нарада директорів загальноосвітніх закладів освіти району за участю голови Свалявської райдержадміністрації Романа Тарабія, голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч, заступника голови райдержадміністрації Івана Русина та заступника голови районної ради Клари Стегури.
На нараді обговорили нововведення в освітній сфері, зокрема новий Закон «Про повну загальну середню освіту», що був прийнятий Верховною Радою України 16 січня 2019 року, яким передбачено створення опорних шкіл разом із філіями. Своїми думками щодо організації такої системи на Свалявщині ділилися керівники освітніх закладів району. Позаяк Закон визначає дотримання певних вимог (повний перелік можна знайти на сайті mon.gov.ua), то обговорювали і матеріально-технічну базу закладів та кадровий потенціал, а також шляхи заохочення підростаючої учнівської молоді для здобуття повної загальної середньої освіти. Не оминули увагою і зміцнення матеріально-технічної бази початкової ланки, зокрема облаштування теплих вбиралень, кошти на виготовлення проектно-кошторисних документацій, які керівникам Свалявщини пообіцяли асигнувати вже найближчим часом. Це питання взято під особистий контроль Романа Тарабія та Мирослави Ливч.
Із необхідністю дотримання правил пожежної безпеки в закладах освіти ознайомив начальник РУ ДСНС у м.Свалява Іван Токарський.
Головний спеціаліст відділу освіти Марія Дребітко ознайомила присутніх із листом департаменту від 09.01.2020.№01-15/79 «Про впровадження системи НАССР». Підбила підсумки вже проробленої роботи, підготувала пам’ятку із впровадження НАССР у закладах освіти району. Відмітила, що всі заклади зареєстрували свої потужності як оператори ринку. Відповідно до наказу відділу освіти створено групу, яка працюватиме над упровадженням НАССР у закладах освіти.
Завідувач методичного кабінету відділу освіти Ельвіра Приходько наголосила присутнім на особливостях підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2020 році. Зауважила на дотриманні Постанови КМ України від 28.08.2019 року №800 зі змінами, затвердженими Постановою КМ України від 27.12.2019 року, та врахуванні у роботі листа Міністерства освіти і науки України від 04.11.2019 №1/9-683 «Щодо підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників».
Методист відділу освіти Надія Островка нагадала про необхідність проведення засідань команди психолого-педагогічного супроводу, про кількісний склад команди супроводу, а також на правильності розподілу тижневого навантаження асистентів учителів.
Надія Чубар, головний спеціаліст відділу освіти, зауважила на відповідальності керівників щодо подання статистичної інформації у звітах. Також ознайомила керівників із грантовими проектами, які працюють на території України, і спонукала до важливості участі в них.
У підсумку на нараді обговорено більше п’яти питань. І хоча їхнє детальне обговорення зайняло чимало часу, однак результати того варті, адже озвучені рішення однозначно сприятимуть їх упровадженню.

 
Комісія ТЕБ та НС 14.01.2020

Сьогодні було проведено засідання районної комісії ТЕБ та НС.
Першочергові питання переведення Свалявського РКПВВ на іншу систему знезараження води, зимове утримання доріг району,   відкриття цілодобових пунктів обігріву та проведення перевірок відповідно до доручення Кабінету Міністрів України з питань пожежної безпеки в навчальних закладах.

 
Нарада

Заступником голови райдержадміністрації Іваном Русином, разом з директором ДЮСШ Олександром Головничем,членом асоціації велосипедистів Генріхом Пфістером,та активом велосипедного руху Свалявщини Ярославом Шелельо   і Віталієм Пащенко, проведено робочу зустріч в неофіційному форматі з метою налагодження співпраці,для подальшого розвитку велосипедного туризму, пропаганди здорового способу життя,реалізації заходів спортивного спрямування в Свалявському районі на 2020рік.

 
крок вуд

Сьогодні продовжили знайомство з бізнесом краю. Разом з заступником голови РДА Іваном Русином відвідали ТОВ "Крок Вуд" (Меблева фабрика Krokwood), мали розмову з його власником Юрієм Григою. Приємно вразив рівень організації виробничого процесу, відкритість ведення бізнесу, високі технологічні та екологічні стандарти, безвідхідність виробництва, дбайливе ставлення до кадрів. Слід відмітити, що підприємство здійснює повний цикл виробництва меблів з деревини та паливних брикетів від лісозаготівлі до продажу готової продукції, левова частина якої експортується, що може служити гарним прикладом для всіх підприємців краю. В результаті зустрічі відбулася конструктивна розмова та домовленість про подальшу майбутню тісну відкриту співпрацю, зелене світло для інвестицій, всебічна підтримка розвитку. Влада та бізнес разом!

 
Обстеження ознак роботи нелегальних заправок на території району

Сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Івана Русина відбулося виїзне обстеження постійно діючої робочої групи з організації взаємодії органів влади щодо забезпечення виявлення та ліквідації в районі нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами в усіх їх проявах. Утворена відповідна робоча група розпорядженням голови райдержадміністрації 28.12.2019 №305. Участь в роботі групи взяли правоохоронці та контролюючі органи району. Під час проведень обстежень ознак роботи нелегальних автозаправок в районі не виявлено.

 

Сьогодні, 08.01.2020 року при першому заступнику голови райдержадміністрації Івану Русину проведено оперативну нараду з питань стану утримання районних автомобільних доріг в зимовий період. Участь   в зазначеній нараді взяли   завідувач сектору   з питань ЖКГ, інфраструктури, екології та цивільного захисту населення райдержадміністрації Віктор Івашкович, головний інженер Свалявської філії „Райавтодору” Іван Грига.
Вході проведеної наради   Івашкович В.В. доповів що відповідно до укладеного договору на зимове утримання доріг (очищення доріг від снігу) роботи здійснює Свалявська філія „Райавтодор”, сума робіт на укладений договір становить 49,900 тис. гривень.
За інформацією виконавця (Грига І.І) посипкові та паливно-мастильні   матеріали наявні в необхідній кількості, техніка готова до роботи,   визначено графіки чергування та відповідальних чергових на філії. Розпочато комунікабельну роботу з сільськими радами, здійснюється моніторинг стану районних доріг.
За наслідками проведеної наради Русин І.І. зазначив, на добросовісному виконанні робіт філією та з метою оперативного реагування на надзвичайні події (снігопади) утворити телефони „Гарячої лінії району” з питань очищення доріг від снігу.

 
Щорічна акція
«16 днів активізації проти гендерного насильства»
з 25 листопада по 10 грудня
Соціальна акція «16 днів активності проти гендерного насильства» – щорічна міжнародна кампанія, яка починається 25 листопада, у Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, і триває до 10 грудня – Дня прав людини.
У проміжок між цими датами відзначається
• 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом
• 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством
• 3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю
• 5 грудня – Міжнародний день волонтера
• 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією
Основними завданнями акції «16 днів проти насильства» є привернення уваги громадськості до двох актуальних проблем: запобігання та протидії домашнього насильства та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ та громадських об’єднань задля поєднання зусиль щодо захисту прав людини. Із 1991 року акцію «16 днів проти насильства» підтримують у 100 країнах світу, щоб збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства і створити соціальний простір, вільний від насильства. За даними ООН, близько 4-х мільйонів українських жінок страждають від насилля в родинах щорічно. І тільки 10-15% звертаються по допомогу. В Україні від домашнього насилля у рік гине приблизно 600 жінок.
Україна приєдналася до акції «16 днів проти насильства» з 2001 року. Через рік заходи та ініціативи акції, проголошеної другим Всеукраїнським конгресом жінок, пройшли вже у 20 регіонах України, об’єднали 75 всеукраїнських громадських організацій та широке коло представників державних структур. Подібна активність свідчить про актуальність проблеми подолання насильства в нашій державі, пошук в громадах та владних структурах оптимального механізму реагування як на спільні соціальні проблеми, так і на конкретну людську біду.
Куди звертатися за допомогою, якщо стали жертвою домашнього насильства
• викличте поліцію за номером 102
• зателефонуйте на Національну “гарячу лінію” за номером телефону: 0 800 500 335
• якщо ви зазнали фізичного чи сексуального насильства і потребуєте медичної допомоги, одразу звертайтесь до лікарні чи поліклініки. Звідти інформацію передадуть до поліції
• зверніться до центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Там фахівці нададуть психологічні консультації
• якщо у сім`ї є діти, які стали жертвами насильства або були його свідками, тоді слід звернутися до служби у справах дітей
• отримати безкоштовну правову допомогу можна в Центрах безоплатної правової допомоги.
• отримати безкоштовну правову, психологічну,   допомогу можна в   Управлінні соціального захисту населення.


Пам’ятайте: Особи, які вчинили насильство в сім’ї, несуть адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність.                                
Відділ з питань сім’ї, дітей та праці
УСЗН Свалявської РДА

 

ДО ВІДОМА ФІЗИЧНИХ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

           Сьогодні 30.08.2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації було проведено засідання комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій де було розглянуто ряд важливих питань по безпеці району та населення


 

Семінар Вінниця

 

"Створення екосистеми політики у молодіжній сфері"

 

ДО ВІДОМА   ВИБОРЦІВ!!!

 

 

 

 

 


Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує конкурс з відбору інвестиційних проектів в рамках реалізації Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів!

 

П О Р Я Д О К
використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів – в рамках реалізації
Програми розвитку малого і середнього підприємництва в області на 2017 – 2018 роки.

 

ПрАТ "Закарпаттяобленерго" попереджає!

 

До 27 - ї річниці СБУ!!!

 

Всеукраїнська молодіжна громадська організація
"Серце до серця" повідомляє!

 

Всеукраїнська молодіжна громадська організація
"Серце до серця" повідомляє!

 

Всеукраїнський табір "Вартові безпеки"!

 

Про організацію міжнародного семінару
"Європейський досвід у реалізації політики сфери культури, освіти, охорони здоров"я: сучасний стан і перспективи розвитку"

 

Листи молодіжної Всеукраїнської громадської організації
"Серце до серця" про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки до Румунії, Боснії і Герцеговини, Хорватії, Чорногорії, Албанії, Македонії, Сербії і Угорщини.

 

Шановні виборці, будьте соціально активними!
Перевірте свої персональні дані у Державному реєстрі виборців!!!

 

ПОВІДОМЛЕННЯ
19 лютого 2019 року о 10.00 год. в райдержадміністрації (зал засідань) відбудеться розширене засідання колегії райдержадміністрації, на якому буде   заслухано звіт голови райдержадміністрації про підсумки діяльності Свалявської райдержадміністрації за 2018 рік.
Для доповіді відводиться до 15 хвилин, для виступів–до 3 хв.

                                                                Начальник відділу з питань організаційної
                                                                роботи та управління персоналом апарату
                                                                райдержадміністрації
                                Соломко О.О. (тел. 2 11 64)

 

Щодо проведення всеукраїнського вишколу
"Джура - прикордонник" у 2019 році!

 

Всеукраїнський семінар-тренінг "Український кордон 2019"!

 

ГЕННАДІЙ МОСКАЛЬ ОЗВУЧИВ КЛЮЧОВІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ НА НАСТУПНІ ТРИ РОКИ

 


21 листопада 2018 року з 11:00 до 13:00 у приміщенні
Свалявського відділу Мукачівської місцевої прокуратури
(за адресою м.Свалява, вул.Духновича, 8)
прокурор Закарпатської області Гаврилюк Володимир Олегович
проведе особистий прийом громадян.
Громадянам, які мають намір потрапити на особистий прийом,
необхідно мати при собі належним чином оформлені письмові звернення.
    Попередній запис на особистий прийом до прокурора Закарпатської області Гаврилюка В.О. проводиться у Свалявському відділі Мукачівської місцевої прокуратури.
Більш детальну інформацію щодо його проведення можна отримати за телефонами (03131) 2-25-57.

 

Культурно-освітня поїздка "Європейська співдружність"

 


До відома суб’єктів   малого та середнього бізнесу!

    Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації оголошує конкурс з відбору інвестиційних проектів рамках реалізаціі Порядку використання коштів обласного бюджету для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізаціі інвестиційних проектів.
  До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які отримали кредити для реалізаціі інвестиційних проектів , частково забезпечують іх співфінансування, не отримують фінансову підтримку за іншими бюджетними програмами та за рахунок коштів проектів міжнародних фінансових організацій.
  Інформацію про умови участі у конкурсі розміщено за посиланням: https://carpathia.gov.ua/storinka/vidshkoduvannya-vidsotkovyh-stavok-za-kredytamy
  Детальну інформацію можна отримати за телефонами: (0312) 61-35-16, 61-66-74.


    Відділ економічного розвитку і торгівлі

 

Культурно-освітня поїздка "Європейська єдність"
з 10 по 17 грудня!!!

 

Конкурс з відбору інвестиційних проектів!

 

Щодо участі у Всеукраїнській грі
"Теренова гра "СІЧ - сила і честь" імені братів Чучупак!

 

Щодо проведення всеукраїнського вишколу
"Джура - прикордонник"!

 

До уваги вступників
Національна академія статистики, обліку та аудиту здійснює набір на денну форму навчання

 

Міністерством молоді і спорту
з 1 липня по 29 серпня проводиться 2 премія соціальних проектів Social Projekt Awards!!!

 

Українське торговельне представництво в Китаї повідомляє!!!

 

Оголошено конкурс
"Кращі практики місцевого самоврядування"

 

Проводиться Всеукраїнська спортивно-патріотична теренова гра "Звитяга 2018"

 


В райдержадміністрації завершився перший тур Всеукраїнського   конкурсу „Кращий державний службовець”, в якому взяли участь 20 державних службовців райдержадміністрації.
          За результатами виконаних завдань визнано переможцями в номінаціях:  

          „Кращий керівник” – завідувача сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації Любов Миколаївну Мигович;

          „Кращий спеціаліст” – головного спеціаліста відділу культури і туризму райдержадміністрації Віталію Семенівну Делеган.

Лауреатами конкурсу визнано в номінаціях:

          „Кращий керівник” – начальника відділу доходів та фінансів галузей виробничої сфери фінансового управління райдержадміністрації Ельвіру Карлівну Сінкіну;

          „Кращий спеціаліст” - головного спеціаліста відділу у справах осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці, громадян, які постраждали внаслідок ЧАЕС та персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксану Олександрівну Гуцу.
                                           

                                                                                                                                      Оргкомітет

 

Проведення конкурсу з визначення проектів національно - патріотичного виховання!

 

Всеукраїнський молодіжний форум
"Саміт проактивних "Б.У.М." - Бажай. Удосконалюй. Мотивуй"

 

Розпорядження голови адміністрації
"Про перенесення робочих днів у 2018 році"
№ 21 К 28.02.2018

 

Увага!
Сказ - особливо небезпечне захворювання для людей та тварин!

 


ПОВІДОМЛЕННЯ
27 лютого 2018 року о 10.00 год. в райдержадміністрації (зал засідань) відбудеться розширене засідання колегії райдержадміністрації, на якому буде   заслухано звіт голови райдержадміністрації про підсумки діяльності Свалявської райдержадміністрації за 2017 рік.
Для доповіді відводиться до 15 хвилин, для виступів –до 3 хв.

Начальник відділу з питань організаційної роботи
та управління персоналом апарату райдержадміністрації
Соломко О.О. (тел. 2 11 64)

 

Порядок денний засідання колегії
Райдержадміністрації 27.02.2018 року

 

Міністерство культури України повідомляє про організацію
Міжнародної культурно-освітньої поїздки
"Гумвнітарно-медична співпраця"!

 


До уваги роботодавців Свалявського району!

          Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що роботодавцям, у яких за основним місцем роботи у 2017 році працювало   8 і більше осіб, необхідно подати в строк                     до 01 березня 2018 року «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2017 рік» (форма № 10-ПІ річна).
        Поштова адреса відділення: пл. Ш.Петефі, 14, м. Ужгород, 88000.
        Контактний телефон: (03122) 3-53-50, 3-52-39;
        Email: zakfszi@ukr.net

 

Про заходи із проведення   у 2017 році Всеукраїнського тижня права

 

14 грудня 2017 року в м.Ужгород відбудеться семінар з представниками громадських формувань щодо приведення установчих документів у відповідність до вимог Закону України "Про громадські об"єднання" та податкового законодавства.

 


05.12.2017 під керівництвом голови державної адміністрації було проведено позапланове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з значним погіршенням погодних умов, де були обговорені питання про своєчасне очищення доріг району   від снігу та льоду. Також було прийнято рішення про вирубку загрозливих дерев і розчистку просік в межах охоронних зон електромереж, щоб запобігти аварійних відключень електромереж.

 

Графік виїздів мобільних точок доступу
до системи безоплатної правової допомоги у Закарпатській області у період з 14 серпня по 14 жовтня 2017 року
по Свалявському району

 


15 вересня бійцям ДСНС 9-ї державної пожежно-рятувальної частини м.Свалява в урочистій обстановці вручили нове обладнання та грамоти працівникам з нагоди професійного свята – Дня рятівника, а саме Тарасову А.В., Русину С.О., Мучичці П.В., Русину І.І., Варга І.В.
 
Обладнання було придбано за кошти, виділені відповідно до Програм «Попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки в Свалявському районі на період 2015-2020 роки» та «Створення і накопичення районного   резерву матеріально-технічних засобів для попередження, ліквідації НС техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2015-2019 роки». Цьогоріч на потреби рятувальників районна адміністрація спільно з районною радою виділили   відповідні кошти для потреб.

Начальник Свалявського РВ У ДСНС України в Закарпатській І.І.Токарський разом з начальником ДПРЧ-9 В.В. Мішко свою чергу подякували голові РДА Олександру Дідовичу, голові районної ради Мирославі Ливч та заступнику голови районної ради Кларі Стегурі і депутатам Свалявської районної ради за розуміння важливості завдань, які сьогодні виконують бійці Служби порятунку, а також за надану допомогу в питаннях матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувального підрозділу в районі.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату РДА               О.В. Бака

 

30   липня   Всесвітній день протидії торгівлі людьми
ЛЮДИНА –НЕ ТОВАР

 

Незабаром мешканці Свалявщини їздитимуть відремонтованою дорогою!
Про це на робочій нараді з сільськими головами повідомив очільник Свалявської РДА
Йдеться про дорогу загального користування місцевого значення „Свалява – Довге – Липча”, ремонт якої у межах свалявського району, згідно з розробленої проектно-кошторисної документації, вартуватиме обласному бюджету 16 мільйонів гривень.
До слова, кошти на виготовлення пакета документів, необхідного для розрахунку вартості ремонтних робіт, до райдержадміністраці на пропозицію голови Свалявської РДА Олександра Дідовича скерували очільники Дусинської, Керецьківської, Стройненської сільських рад Роман Годя, Михайло Маровді, Іван Станкович.
– Свалявщина – туристичний регіон, але по поганих дорогах турист ані вітчизняний, ані закордонний їздити не захоче і нині саме ви, не очікуючи інвестицій з головної скарбниці району, довели: починати треба з себе. В облраді хотіли побачити, наскільки ви співпереживаєте за долю інфраструктури очолюваних територіальних громад і ви продемонстрували – готові до конкретних дій, спрямованих на благо комфорту не лише своїх краян, а й туристично-економічного розвитку країни в цілому.
Як результат – підписаний договір між Свалявською РДА та Закарпатським ВКП „Укрдіпродор” і шіснадцятимільйонна інвестиція, що буде реалізована на Свалявщині найближчим часом.
Переконаний, що цей вчинок стане не останнім добрим прикладом об’єднання зусиль заради добробуту рідного краю, – мовив Олександр Дідович.
В свою чергу, сільські голови одностайно запевнили – позитивної динаміки у вирішенні дорожних проблем на Свалявщині не в останню чергу вдалося досягти завдяки ефективному лобіюванню інтересів курортно-мінерального регіону, взаєморозумінню та тісній співпраці між гілками обласної та районної влади.  

 

Привітання з Днем державної служби

 

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

 

В районні відбулося святкування "Дня вишиванки". Особливо гарно виглядали працівники казначейства!

 


Сьогодні в Ужгороді на площі Народній відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Євросоюзу з нагоди схвалення безвізового режиму для України та відзначення Дня Європи. У церемонії взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, дипломати європейських країн, учасники АТО, переможці студентських олімпіад, представники культури і науки, політичних партій та об’єднань громадян, релігійних організацій, мешканці та гості міста.
Почесну місію підняття Державного Прапора України виконав учасник АТО старший лейтенант Андрій Акімов, нагороджений державною нагородою «Захиснику України». Після цього під звуки гімну Європи «Ода до радості» прапор Європейського Союзу підняли голова обласної державної адміністрації Геннадій Москаль, голова обласної ради Михайло Рівіс, Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Томіслав Відошевіч, переможці четвертого етапу Всеукраїнських предметних олімпіад – учні Ужгородської загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням окремих предметів Джессіка Німець і Андріан Лукач.
Вітаючи присутніх із прийнятим Європейським Союзом рішенням про скасування віз для українців, Геннадій Москаль підкреслив, що це свідчення європейського вибору України.
– Українці повертаються до єдиного європейського цивілізаційного простору, до європейських принципів, яким притаманні загальнолюдські цінності, – зазначив Г.Москаль. – Сьогодні Україна, захищаючи свій суверенітет та територіальну цілісність, захищає і європейську цивілізацію. Ми щиро дякуємо нашим європейським друзям за підтримку нашого народу у ці складні часи. Ми знаємо, що завдяки спільним зусиллям вистоїмо й переможемо!
Присутніх також привітали голова обласної ради Михайло Рівіс та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.


 

В райдержадміністрації завершився перший тур Всеукраїнського   конкурсу „Кращий державний службовець”, в якому взяли участь 16 державних службовців райдержадміністрації.
          За результатами виконаних завдань визнано переможцями в номінаціях:  

          „Кращий керівник” - заступника начальника відділу у справах інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, які постраждали внаслідок ЧАЕС та персоніфікованого обліку осіб, які мають право на пільги управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталію Георгіївну Герасимчук;

          „Кращий спеціаліст” – головного спеціаліста архівного відділу райдержадміністрації Марину Олександрівну Браславську.

Лауреатами конкурсу визнано в номінаціях:

          „Кращий керівник” – начальника відділу контролю, обліку та фінансового забезпечення фінансового управління райдержадміністрації Власту Еміліянівну Лопут;

          „Кращий спеціаліст” -   головного спеціаліста відділу освіти райдержаміністрації Михайла Михайловича Коршинського.
                                           

                                                                                                                                      Оргкомітет

 

10 березня 2017 року
Управління Державної казначейської служби України у Свалявському районі прийняло участь в заходах по очистці території міста від сміття.

 

06.03.2017
Інформує департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

 

22.02.2017
Москаль порадив свалявцям запросити до зруйнованого мосту Трампа: Може поможе

 

10 березня 2017 року
В РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ «ЗРОБИМО СВАЛЯВЩИНУ ЧИСТІШОЮ»

 

07.02.2017 Порядок денний засідання колегії РДА

 

13.02.2017 Закарпатське обласне відділення Фонду захисту інвалідів повідомляє:
До уваги роботодавців району!

          Закарпатське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів інформує, що роботодавцям, у яких за основним місцем роботи у 2016 році працювали   8 і більше осіб, необхідно подати в строк                     до 01 березня 2017 року «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2016 рік» (форма № 10-ПІ річна).
        Адреса відділення: пл. Ш.Петефі, 14, м. Ужгород, 88000.
        Контактний телефон: (03122) 3-53-50, 3-52-39;
        Email: zakfszi@ukr.net

 

Отримав субсидію - бережи енергоресурси

 

Щорічне Послання Президента України до Верховної Ради "Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2016 році"

 

На Закарпатті відзначили 160-ту річницю з дня народження Івана Франка – видатного письменника, громадського та політичного діяча.

 

02 серпня 2016 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Русина В.П. проведено засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району

 
Позачергова 9 сесія районної ради

В п’ятницю, 13 травня, голова райради Мирослава Ливч провела засідання позачергової дев'ятої сесії Свалявської районної ради сьомого скликання.

 

Восьмого травня в місті Свалява, відбулася святкова хода по вул. Головна до пам’ятника   «Загиблим воїнам – визволителям» за участю представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, ветеранів війни та праці, працівників райвійськкомату та поліції, громадськості.

 

06 травня 2016 року під головуванням голови райдержадміністрації О.А. Дідовича проведено засідання колегії райдержадміністрації по питанню: «Про підсумки опалювального сезону 2015-2016 років та підготовки господарського комплексу до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років».

 

В райдержадміністрації завершився І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу „Кращий державний службовець”, в якому взяли участь 18 державних службовців райдержадміністрації.

 
25.04.2016

В районні проведено Всеукраїнську соціально-екологічну акцію
"Зробимо Україну чистішою разом !" ГО "Let's doit, Ukraine"

В рамках проведення місячника з благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів в районі 23 квітня 2016 року за ініціативи державної екологічної інспекції у Закарпатській області, районної державної адміністрації та громадських активістів   "Let's doit, Ukraine" в м. Свалява проведено акцію з благоустрою та поліпшення санітарного стану під назвою "Зробимо Україну чистішою разом !".

 

20 квітня 2016 року при голові райдержадміністрації О.А Дідовичу та голові районної ради М.М. Ливч проведено розширену нараду з автомобільними перевізниками району. В нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та перевізники району.

 
Позачергова 8 сесія районної ради

15 квітня під керівництвом голови районної ради Мирослави Ливч відбулося засідання позачергової восьомої сесії районної ради сьомого скликання, участь у якій взяли 28 депутатів із 34.

 

11 квітня 2016 року під головування О.А. Дідовича проведено засідання районної комісії ТЕБ та НС. В ході проведення засідання головою райдержадміністрації проведено аналіз роботи комісії утвореної дорученням голови райдержадміністрації від 11.04.2016 №01-08/20 з обстеженню сіл Родниківка та Рудникова Гута після паводку 09 квітня 2016 року на річці Велика Пінія, Свалявського району та   вивчення завданих збитків населенню та інфраструктурі Родниківської сільської ради.

 

09, 10   квітня 2016 року під головування голови райдержадміністрації О.А. Дідовича проводяться роботи з ліквідації наслідків негоди, утворених внаслідок проливного дощу з градом 09 квітня 2016 року та різкого підняття рівня води (паводку) в річці Велика Пінія. Також місце ліквідації наслідків негоди відвідала і голова районної ради М.М. Ливч.

 
Координаційна рада з питань місцевого самоврядування

6 квітня 2016 р. під головуванням очільниці районної ради Мирослави Ливч за участю голови районної державної адміністрації Олександра Дідовича відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

 
В районі завершено опалювальний сезон

У   зв’язку   із середньодобовою   сталою   температурою   зовнішнього   повітря,   яка   перевищує   + 8 °С, розпорядженням голови районної державної адміністрації 07.04.2016 №104   в районі завершено опалювальний сезон з 08 квітня 2016 року.

Сектор інфраструктури та житлово - комунального господарства   райдержадміністрації

 
Відбулася сесія Свалявської районної ради

29 березня голова райради Мирослава Ливч провела сьому сесію Свалявської районної ради VII скликання.

 
18.03.2016

18 березня 2016 року заступник голови райдержадміністрації І.І. Гойс разом з завідувачем сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації В.В. Івашковичом відвідали колективи житлово-комунальних служб району (РКП ВВ, ВУКГ, ПП. Комунал с. Поляна) та привітали їх працівників з професійним святом – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

 
16.03.2016

16.03.2016 року при заступнику голови райдержадміністрації І.І. Гойсу проведено розширену нараду за участі керівників виконкомів місцевих рад, житлово-комунальних служб, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та бюджетних установ та організацій району по питанню проведення місячника благоустрою і поліпшення санітарного стану населених пунктів району та за слухання звіту з проведення дня благоустрою територій населених пунктів (суботника) 12 березня 2016 року.

 
15.03.2016

обстеження об’єктів цивільного захисту 15 березня 2016 року заступником   голови райдержадміністрації   І.І. Гойс   з відповідною комісією утвореною розпорядженням голови райдержадміністрації за участі головного фахівця Свалявського РВ УДС НС Тарасова А.В., головного спеціаліста з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Бака О.В., та завідувача сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Івашкович В.В. проведено обстеження об’єктів цивільного захисту (захисних споруд) та стану їхньої готовності за призначенням на території Дусинської, Полянської сільських рад. За наслідками проведених обстежень складені відповідні акти та надано приписи про усунення недоліків.

 
77-ма річниця з дня проголошення незалежності Карпатської України

Цими березневими днями виповнюється 77-ма річниця з дня проголошення незалежності Карпатської України. Традиційно, з нагоди відзначення цієї дати, на Красному Полі поблизу Хуста відбувся мітинг-реквієм за загиблими у 1939 році карпатськими січовиками. Участь у заході взяли керівники краю – Михайло Рівіс та Геннадій Москаль, міст і районів області духовенство, учасники АТО, молодь та громадські активісти.   Поклали квіти до пам’ятного знаку на Красному Полі голова Свалявської райдержадміністрації Олександр Дідович, голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч та представники Свалявської райдержадміністрації.

 

В РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО АКЦІЮ «ЗАКАРПАТТЮ - ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ» ДЕНЬ БЛАГОУСТРОЮ НАСЕЛЕНИХ
ПУНКТІВ   (СУБОТНИК)

Питання поліпшення санітарного стану та благоустрою населених пунктів району знаходиться на постійному контролі у голови районної державної адміністрації О.А. Дідовича та постійно обговорюється на нарадах за участю керівників відповідних служб, виконкомів місцевих рад, підприємств, організацій та установ району.

 

14.03.2016 року заступник голови райдержадміністрації І.І. Гойс з завідувачем сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації В.В. Івашковичом з робочим візитом відвідали стан реалізації проекту реконструкції КОС та КНС по вул. Головна в м. Свалява.

 
17.03.2016

17.03.2016 року розглянувши колективну скаргу мешканців   м. Свалява, І.І. Гойс разом з заступником міського голови Лавкай М.С., головним гідротехніком Мукачівської дільниці та дільниці гірських річок ММУВГ Раточка І.Ю., завідувачем сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдердалміністрації Івашковичом В.В. та спеціалістом І категорії міськвиконкому Свалявської міської ради Прокопенко Я.К., проведено обстеження навісного пішохідного мостового переходу через річку Латориця, що в м. Свалява, урочище «Затишок».
В ході обстеження встановлено, що навісний мостовий пішохідний перехід через річку Латориця, що в м. Свалява, урочище «Затишок» знаходиться в аварійному стані та потребує негайного капітального ремонту. Про результати роботи комісії складено відповідний акт.

Сектор інфраструктури та ЖКГ РДА

 
У Сваляві пройшов вечір пам’яті «Воїни світла»

У Сваляві пройшов вечір пам’яті «Воїни світла»
Саме так свалявці пом’янули героїв Євромайдану, котрі віддали своє життя у боротьбі за Україну

 
В Сваляві вшанували воїнів-інтернаціоналістів

В Сваляві вшанували воїнів-інтернаціоналістів
Захід, приурочений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану, котрий відбувся у вівторок, 16 лютого, в районному Будинку культури, підготували учні та вчителі Свалявської загальноосвітньої школи №3, Неліпинської ЗОШ, а також вихованці та їх наставники з Свалявської дитячої школи мистецтв.

 
Обстеження захисних споруд   та стану їхньої готовності

29 лютого 2016 року заступником   голови РДА   І.І. Гойс   з відповідною комісією за участі головного фахівця Свалявського РВУДСНС Тарасова А.В. головного спеціаліста з питань цивільного захисту апарату РДА Бака О.В. та завідувача сектору інфраструктури Івашкович В.В. проведено обстеження захисних споруд   та стану їхньої готовності за призначенням в м. Свалява.

 

24 лютого 2016 року при першому заступнику голови райдержадміністрації відбулися засідання Свалявської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення та спостережної комісії, на яких розглянуто питання, що стосувалися роботи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та створення бюро правової допомоги, порядку подання та розгляду електронного звернення, організаційно-правової роботи з достроково-звільненими від відбування покарання засудженими особами.
За результатами розглянутих питань прийняті відповідні рішення, які доведені до відома виконавців та взяті на контроль.

 

У четвер, 25 лютого, голова райради Мирослава Ливч провела чергову шосту сесію Свалявської районної ради сьомого скликання. Варто зазначити, що цьому засіданні голосування було відкритим і поіменним відповідно до змін, внесених до ст. 59 Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

 
01.03.2016

01 березня в Свалявській райдержадміністрації проведено розширену нараду за участю керівників виконкомів місцевих рад, з питань впровадження виконкомами місцевих рад основних положень Закону України від 10 грудня 2015 року №888 – VIII „ Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг” у сфері реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб. У нараді взяв участь і виступив заступник начальника Головного управління державної міграційної служби України в Закарпатській області Рак Михайло Федорович.

 

19 лютого 2016 року при заступникові голови райдержадміністрації Гойс І.І. проведено нараду по питанню вивченню наявних проектно-кошторисних документацій на об’єкти дорожньої інфраструктури, що планують фінансуватися у 2016 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та формування переліку ремонтних доріг на 2016 рік дорожньої інфраструктури.

 

19 лютого в Свалявській райдержадміністрації проведено засідання комісії ТЕБ та НС при заступнику голови райдержадміністрації, на якій обговорено порядок ряд питань, що стосуються стану виконання заходів щодо накопичення матеріально-технічного резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, затвердження паспорту ризику виникнення надзвичайних ситуацій на території Свалявського району; організації заходів з очищення зливових каналізаційних та дренажних систем населених пунктів, водовідвідних та меліоративних каналів, русл малих річок для забезпечення водовідведення; протипожежного захисту лісів та сільськогосподарських угідь району у протипожежний період.

 

22.02.2016 року заступник голови райдержадміністрації І.І. Гойс з завідувачем сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації В.В. Івашковичом з робочим візитом відвідали стан реалізації проекту реконструкції КОС та КНС по вул. Головна в м. Свалява.

 

24 лютого 2016 року при першому заступнику голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Свалявської райдержадміністрації, на якій розглянуті питання, що стосувалися розгляду заяв громадян щодо визначення способу участі у вихованні дітей, які проживають окремо від одного з батьків та щодо створення прийомної сім’ї та влаштування на виховання та спільне проживання дитини, позбавленої батьківського піклування.

 
Початківці таки будуть харчуватись безкоштовно

Таке рішення депутати прийняли на позачерговій сесії Свалявської районної ради

Наприкінці минулого тижня відбулася п’ята позачергова сесія Свалявської районної ради сьомого скликання, котру провела голова ради Мирослава Ливч.

 

Голова райради відвідала дитсадки, школи, амбулаторії та клуби на території Дусинської сільради

У вівторок, 26 січня, голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч з робочою поїздкою побувала в Дусинській сільській раді, де провела зустріч з тамтешнім сільським головою Романом Годею та районними депутатами Марією Мигович та Віталієм Пацаном.

 

28 січня в Свалявській райдержадміністрації проведено розширену нараду при голові райдержадміністрації, за участю керівництва Свалявського районного сектору головного управління державної міграційної служби та місцевих рад

 

У четвер, 4 лютого, голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч проводила особистий прийом громадян в адмінбудівлі Ганьковицької сільської ради.

 

15 лютого 2016 року при заступникові голови райдержадміністрації Гойс І,І., проведено нараду з питань підбиття підсумків виконання районної програми "Власний дім". В даній нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

16 лютого 2016 року заступник голови райдержадміністрації Гойс І.І., з робочою комісією провів обстеження   зруйнованих річкових дамб та ерозій берегів на річках Свалявка та Вича на території Неліпинської сільської ради та Свалявської міської ради.

 

18 лютого 2016 року при заступникові голови райдержадміністрації Гойс І.І. проведено засідання комісії з визначення розміру надання грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок аварій техногенного і природного характеру. В ході проведення засідання комісії розглянуто подані заяви та документи заявників та вирішено рекомендувати голові райдержадміністрації виділити кошти у вигляді компенсації з районного бюджету.

 

18 лютого в Свалявській райдержадміністрації проведено розширену нараду при голові райдержадміністрації, за участю начальника обласного управління юстиції Натурчак Р.В., голів територіальних громад та секторів місцевих рад, на якій обговорено порядок щодо здійснення виконкомами місцевих рад повноважень з державної реєстрації суб’єктів господарювання та речових прав на нерухомість.

 
27.01.2016

25.01.2016 року заступником голови райдержадміністрації І.І. Гойс спільно з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та депутатів райради завершено роботу по проведенню паспортизації об’єктів бюджетної сфери району.

 
27.01.2016

26 січня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Гойс І.І. проведено засідання оперативного штабу з питань сталого проходження опалювального сезону 2015-2016 років.

 

22 січня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації І.І. Гойса проведено нараду по питанню впровадження заходів енергозбереження та енергоефективності в бюджетних установах району та підприємствах житлово-комунального господарства району. Участь у зазначеній нараді взяли керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, житлово-комунальних служб району.

 

21 січня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Гойса І.І. проведено нараду з питання стану розрахунків за спожитті енергоносії та житлово-комунальні послуги.
В зазначеній нараді взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ та організацій, енергопостачальних кампанії та житлово - комунальних служб району.

 
Відбулася четверта сесія Свалявської районної ради сьомого скликання

У п’ятницю, 15 січня, відбулася четверта сесія Свалявської районної ради сьомого скликання

Роботу чергового засідання відкрила голова районної ради Мирослава Ливч, котра в першу чергу запропонувала присутнім народним обранцям та запрошеним хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів на сході України, після чого повідомила про призначення Івана Гойса на посаду заступника голови райдержадміністрації.

 
У Свалявській РДА надають допомогу постраждалим внаслідок аварій техногенного та природного характер

Для цього необхідно зібрати пакет документів, який включає копію паспорта та ідентифікаційного номера, довідку зі страхової компанії про те, що майно не застраховане, довідку з міської, сільських рад про те, що постраждалий є власником дворогосподарства, копію свідоцтва про право власності, акт з міської, сільських рад, що дане дворогосподарство було підтоплено внаслідок паводкових вод, або довідку та акт про пожежу від пожежників. До цього всього ще потрібно додати відповідну заяву про надання допомоги.
Деталі за номером телефону: 2-11-55.

 
За чотири роки – вісім спортивних майданчиків

На четвертій сесії Свалявської районної ради сьомого скликання, котра пройшла наприкінці минулого тижня, районні депутати розглянули й питання «Про затвердження районної програми «Спортивний майданчик» на 2016–2020 роки».

 

18.01.2016 року заступником голови райдержадміністрації І.І. Гойс спільно з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та депутатів райради розпочато роботу по проведенню паспортизації об’єктів бюджетної сфери району. Роботу робочої групи розпочату з Родниківської та Плосківської сільських рад. Мета паспортизації - виявлення проблемного стану підпорядкованих будівель та подальше їх відновлення шляхом проведення капітальних, поточних ремонтів.

Сектор інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації.

 

19.01.2016 року голова райдержадміністрації О.А. Дідович спільно з заступником голови райдержадміністрації І.І. Гойс, завідувачем сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації В.В. Івашковичом з робочим візитом відвідали стан проведення реконструкції КОС та КНС по вул. Головна в м. Свалява.

 

19 січня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації І.І. Гойса проведено засідання оперативного штабу з підготовки та сталого проходження опалювального сезону 2015-2016 років.
В засіданні оперативного штабу взяли участь керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, бюджетних установ, житлово-комунальних служб району та філії "Райавтодор".

 

20 січня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Гойса І.І. проведено нараду щодо утримання доріг комунальної власності району та підготовка до належного їх утримання в зимовий період, попередження аварійності на автошляхах району. Участь у зазначеній нараді взяли керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, філія   "Свалявський райавтодор" та ДАІ.

 
Кадрові зміни в районі: заступником голови Свалявської РДА призначено Івана Гойса

Сьогодні відбулося представлення новопризначеного заступника голови районної державної адміністрації. Цю посаду обійняв Іван Гойс – 1974 року народження, освіта вища: у 2008 році закінчив Ужгородський державний університет, здобувши фах юриста.

 

23 грудня   голова райради Мирослава Ливч провела засідання колегії Свалявської районної ради, на котрому розглядалась пропозиція районних депутатів включити до порядку денного третьої сесії шість питань

 

Голова Свалявської районної ради Мирослава Ливч взяла участь в першому засіданні утвореної рішенням третьої сесії райради від 24.12.2015 р. тимчасової комісії з вивчення фінансово-економічного стану Свалявського РКП водопостачання та водовідведення.

 
Депутати прийняли районний бюджет на 2016 рік

24 грудня відбулася остання в цьому році сесія Свалявської районної ради сьомого скликання

На минулому тижні голова ради Мирослава Ливч провела засідання чергової третьої сесії Свалявської районної ради сьомого скликання за участі 31 районного депутата. На сесії були присутні заступник голови райради Клара Стегура, очільник райдержадміністрації Олександр Дідович, обласні депутати від Свалявського району, голови територіальних громад, керівники окремих управлінь та відділів РДА, представники правоохоронних та контролюючих органів, працівники апарату райради та громадськість.

 
Підготовка до третьої сесії районної ради

В ході підготовки до третьої сесії, котра відбудеться вже найближчого четверга, 21–22 грудня поточного року відбулися засідання всіх шести постійних комісій Свалявської районної ради сьомого скликання.

 

Сьогодні в малому залі засідань Свалявської РДА методом жеребкування пройшла процедура розподілу земельних ділянок учасникам бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції на Сході.
Відтак, п’ятдесят троє учасників АТО отримали земельні ділянки для індивідуального дачного будівництва в урочищі Теплиці, що за межами м. Сваляви.

 
Свалявські волейболісти стали чемпіонами Закарпаття

Вихованці тренера Василя Скукіса у півфінальній грі перемогли обласну ДЮСШ – 3:2, а у фіналі обіграли команду з Іршави (3:0), у складі якої, до речі, виступали двоє гравців з суперлігової харківської «Юракадемії».

 

В ході підготовки до третьої сесії, котра відбудеться вже найближчого четверга, 21–22 грудня поточного року відбулися засідання всіх шести постійних комісій Свалявської районної ради сьомого скликання.

 

У центрі Сваляви, навпроти РБК, стартувала благодійна виставка-продаж дитячих виробів, різдвяних віночків та новорічних атрибутів
Як повідомили організатори виставки-продажу, зібрані кошти будуть передані на лікування онкохворого учня Плосківської загальноосвітньої школи.

 
У райраді створено дві депутатські фракції

14 грудня відбулася друга сесія Свалявської районної ради сьомого скликання

Передусім варто зазначити, що минулого тижня роботі сесії райради передували засідання в постійних комісіях. Новообрані депутати обговорювали проекти рішень, які виносилися на чергову другу сесію. Жваву дискусію викликали Регламент роботи ради, за яким будуть працювати у цьому скликанні, та фінансові питання. Не залишилося поза увагою питання складу колегії райради, продовження установам та суб’єктам господарювання оренди нежитлових приміщень комунальної власності району та затвердження районних програм.

 

28 листопада 2015 року в День пам’яті жертв голодоморів в Меморіальному парку м. Сваляви проведено мітинг-реквієм „Запали свічку пам’яті”, та вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання.
У поминальному заході вшанування взяли участь голови райдержадміністрації Олександр Дідович, районної ради Мирослава Ливч, Свалявський міський голова Іван Ланьо та представники органів державної влади, виконкомів місцевих рад, громадськість району.
Цього ж дня відповідні заходи по вшануванню жертв голодоморів в Україні були проведені в інших   населених пунктах району.

 

10 грудня 2015 року відбулося чергове засідання Свалявської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.
На засіданні були розглянуті наступні питання:
1. Про підсумки проведених в районі заходів у рамках «Тижня правових знань» та Всеукраїнського тижня права.
2. Про затвердження плану роботи районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2016 рік.
За результатами розглянутих питань прийняті рекомендації, які доведені до відома виконавців та взяті на контроль.

 

14 грудня 2015 року в Свалявській райдержадміністрації проведено розширену нараду за участю представників Свалявського відділення поліції Мукачівського відділу поліції Головного Управління національної поліції в Закарпатській області та керівників органів місцевого самоврядування, громадських формувань з питань протидії контрабанді, незаконній міграції та охорони громадського порядку на території Свалявського району.

 
У Сваляві відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня – безперечно, значима дата для працівників органів місцевого самоврядування, оскільки саме цього дня вони відзначають своє професійне свято. З цієї нагоди в сесійній залі райради була організована і проведена урочистість, впродовж котрої талановиті співаки, музиканти та артисти створювали святкову атмосферу, сіючи поміж присутніми одні лише позитивні емоції.

 
Робота в раді

Минулого тижня роботі сесії Свалявської районної ради передувала клопітка робота в постійних комісіях. Новообрані депутати обговорювали проекти рішень, які виносилися на чергову другу сесію районної ради. Жваву дискусію у депутатів викликали питання Регламенту роботи ради, по якому вони будуть працювати у цьому скликанні, та фінансові питання. Не залишилось поза увагою питання складу колегії районної ради, продовження установам та суб’єктам господарювання оренди нежитлових приміщень комунальної власності району та затвердження районних програм.
Відділ організаційного забезпечення діяльності ради

 
Вихованці Свалявської дитячої школи мистецтв здобули перше місце на «Голосі країни»

Дванадцятеро юних талантів зі Сваляви взяли участь у сьомій Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни», котра нещодавно проходила у Києві, де за підсумками конкурсу отримали перше місце в загальнокомандному заліку серед учбових закладів України.

 
Культпрацівники відзначили своє професійне свято

У вівторок, 10 листопада, у великому залі районного Будинку культури відбулося урочисте святкування Всеукраїнського дня працівників культури   та аматорів   народного мистецтва.

З привітальними словами до присутніх звернулися перший заступник голови Свалявської РДА Василь Русин та начальник відділу культури і туризму Наталія Шелеп, котрі побажали присутнім подальших успіхів, творчого натхнення та оптимізму, після чого відбулося нагородження грамотами і подяками тих працівників сфери культури, які своєю щоденною працею допомагають зберігати та примножувати духовні цінності, що, безперечно, є справою благородною,   вкрай потрібною для суспільства.

 
Головою Свалявської районної ради стала МИРОСЛАВА ЛИВЧ

ЇЇ кандидатуру підтримав 21 депутат Свалявської районної ради
Сьогодні відбулася перша сесія Свалявської районної ради сьомого скликання, на котрій новообрані депутати склали присягу, отримали відповідні посвідчення та нагрудні значки.

 

27.11.2015 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Русина В.П., проведено спільну нараду по питанню зимового утримання доріг району та стану підготовки снігоприбиральної техніки та заготівлі посипаючих матеріалів до роботи в   зимовий період.

 

Архів

 

2015

 

2014

 

2013

 

2012

 

2011

 

2010

 

2009

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com