Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

8 квітня проведено установчі збори з утворення громадської ради при Свалявській райдержадміністрації за участю першого заступника Ярослава Попика, на яких, рейтинговим голосуванням було обрано голову громадської ради Мелеша Мирослава Степановича – голову Свалявської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я та його заступників Бурч Лідію Дмитрівну – голову правління Союзу юристів та Шетелю Василя Юрійовича – голову Свалявської районної громадської організації «Правозахист» .

 

7 квітня відбулася нарада за участі заступника голови Свалявської РДА Івана Русина, начальника управління Пенсійного фонду у Свалявському районі Лесі Нестерчук, начальника управління соціального захисту населення Марії Мішко, а також керівників організацій та установ, представників територіальних громад району, на якій обговорили ключові питання щодо застосування окремих норм постанови Кабміну від 28.02.2015 р. №106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій».

 

У вівторок, 7 квітня, комісія у складі першого заступника голови Свалявської РДА Ярослава Попика, завідувача сектором інфраструктури та ЖКГ Віктора Івашковича, головного спеціаліста сектора містобудування та архітектури Тамари Конопельченко, головного спеціаліста з питань цивільного захисту населення Олександра Баки, начальника ВКП Закарпатського БУВР річки Тиса О. Сороки, Березниківського сільського голови Івана Дукая та головного гідротехніка Мукачівської дільниці та дільниці гірських річок ММУВГ Івана Раточки провела обстеження русла річки Боржави у Березниках (навпроти адмінбудинку сільради)

 
Боєць АТО отримав дванадцятиденну путівку в оздоровницю

Нагадаємо, що у середу, 1 квітня, т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця мав зустріч з військовослужбовцем 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Павлом Шараничем, котрий брав безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на сході.

 

У п’ятницю, 3 березня, перший заступник голови Свалявської РДА Ярослав Попик провів засідання координаційної ради у справах дітей

 
ІВАН МИКУЛЬЦЯ ПОСПІЛКУВАВСЯ З УЧАСНИКОМ АТО

У середу, 1 квітня, очільник Свалявщини провів зустріч з бійцем АТО Павлом Шараничем, котрий спочатку служив у 51-й механізованій бригаді, а після її розформування був переведений у 128-му окрему гірсько-піхотну бригаду.

 

31 березня перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик провів засідання спостережної комісії, в якій взяли участь завідувач юридичного сектора Вікторія Павлич,

 
Підприємці району придбали техніку для Збройних сил

У важкий для нашої країни час, коли на сході точиться повноцінна війна, підприємці Свалявщини не залишились осторонь і зголосилися за власні кошти придбати для потреб Українського війська вантажний автомобіль марки «Камаз-5410», сідельний тягач, 3-осьовий причіп (86 м куб.).

 

У п’ятницю, 27 березня, перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик та працівники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса і Мукачівського міжрайонного управління водного господарства (всього – близько 60 чоловік) взяли участь в екологічній акції з прибиранні берегів річки Латориця від побутового сміття.

 

26 березня заступники голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик та Іван Русин садили дерева на узбіччі дороги Свалява–Пасіка в рамках акції «За чисте довкілля».

 

26.03.2015 року при першому заступнику голови райдержадміністрації Попику Ярославу Івановичу, у малому залі Свалявської райдержадміністрації згідно наказу служби у справах дітей від 16.03.2015 року № 30 службою у справах дітей проведено семінар-навчання для опікунів/піклувальників на тему ,,Права і обов’язки опікуна/піклувальника та актуальні питання щодо здійснення опіки/піклування”  

 

У вівторок, 24 березня, перший заступник голови Свалявської РДА Ярослав Попик провів засідання районної комісії з координації проведення благоустрою та поліпшення санітарного стану населених пунктів

 

20 березня т. в. о. голови Свалявської РДА Іван Микульця, начальник відділу освіти Едіта Грабар, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Еріка Лавренюк, в. о. начальника служби у справах дітей Антоніна Полянич, начальник відділу охорони здоров’я Аліна Габрон, начальник Свалявського районного центру зайнятості Василь Тимкович, завідувач юридичного сектора Вікторія Павлич розглядали заяви громадян стосовно захисту прав, інтересів і свобод дітей. Відтак обговорювали питання щодо вчинення правочинів щодо майна (житла), право користування яким мають діти, надання висновків про доцільність або недоцільність позбавлення батьківських прав, надання висновку стосовно доцільності чи недоцільності повернення дитини у сім’ю, влаштування дітей в обласний Будинок дитини, а також затвердження індивідуальних планів.

 

20 березня відбулася нарада стосовно земельних питань за участі заступника голови Свалявської РДА Івана Русина, заступника начальника Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Мафтея Поповича, начальника відділу оцінки та ринку земель Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Ольги Суфеляк, начальника юридичного управління Головного управління Держземагентства у Закарпатській області Богдана Хранюка, представників управління Держземагентства у Свалявському районі, а також голів та землевпорядників сільських рад.

 
ОБЕРЕЖНО! СКАЗ

20 березня, заступник голови Свалявської РДА Іван Русин провів засідання районної державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, де й було обговорено нагальні питання та затверджено заходи, які слід провести ветеринарній та іншим службам

 

У п"ятницю, 20 березня, в адмінбудівлі Свалявської РДА та райради відбувся семінар під назвою «Новели антикорупційного законодавства. Заповнення декларації», який організували і провели фахівці Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців. Участь у даному семінарі взяли працівники Свалявської райдержадміністрації, у тому числі і перший заступник голови РДА Ярослав Попик, а також посадові особи районної ради та представники сільських рад Свалявщини.

 

18 березня заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин провів засідання щодо утворення робочої групи з питань вивчення фінансово-господарської діяльності районного комунального підприємства водопостачання та водовідведення

 
ПІДПРИЄМЦІ РАЙОНУ ПРИДБАЮТЬ ТЯГАЧ ДЛЯ ПОТРЕБ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА

У середу, 18 березня, т. в. о. голови Свалявської РДА Іван Микульця та його перший заступник Ярослав Попик в черговий раз зустрілися з підприємцями Свалявщини та представниками Свалявсько-Воловецького ОРВК, аби обговорити питання щодо залучення транспортних засобів підприємств, організацій та установ району під час проведення часткової мобілізації. Детально розглянувши дане питання, присутні бізнесовці погодилися придбати для потреб Збройних сил України сідельний тягач з причіпом.

 
Свалявський виробник постачатиме хліб у освітні заклади району

Нещодавно був проведений тендер на закупівлю хліба для навчальних закладів Свалявського району. Відрадним є той факт, що нарешті переможцем конкурсних торгів став свалявський виробник – ПП Бобаль В. В. Нагадаємо, що до цього часу освітні заклади району забезпечувались хлібом, що був виготовлений у Тернопільській області.

 

ВІДКРИТТЯ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «НАДІЯ»

Наталія Степанюк, методист відділу освіти, молоді та спорту
Свалявської РДА

 
Бійці АТО покращували здоров’я у санаторіях Свалявщини

Близько двох тижнів тому керівник району Іван Микульця мав зустріч з бійцями 128-ї бригади, котрі повернулися додому у відпустку, де, між іншим, повідомив, що військові матимуть змогу пройти медичну реабілітацію в кращих оздоровницях Свалявщини.

 
Працівники Свалявської РДА садили дерева

У вівторок, 17 березня, обабіч дороги Ужгород – Мукачево відбулася висадка молодих ліщин, оскільки незадовго до цього біля траси було зрізано сотні старих і аварійно небезпечних дерев. У весняній толоці взяли участь і працівники Свалявської районної державної адміністрації – головний спеціаліст сектора інфраструктури та житлово-комунального господарства Руслан Вальо, головний спеціаліст сектора з питань розвитку підприємництва, торгівлі та побутового обслуговування Ерік Сакс, водії Олександр Плоскіна та Михайло Пецкар, котрі розповіли, що перед початком робіт пройшли детальний інструктаж, відтак висадка молодих дерев відбувалася з чітким дотриманням усіх вимог та технологій.

 

У вівторок, 17 березня, т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця та його заступник Іван Русин провели нараду з медиками району, в якій взяли участь керівник відділу охорони здоров’я Аліна Габрон, начальник фінансового управління РДА Руслана Прожегач, головний лікар райлікарні Олександр Суран та завідуючі відділеннями Свалявської центральної районної лікарні та Свалявського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

 

У понеділок, 16 березня, перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик провів засідання комісії з питань заборгованості по заробітній платі, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, на яке були запрошені підприємці Свалявщини

 
16.03.2015

Традиційно у третю неділю березня в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

 

У п’ятницю, 13 березня, заступник голови Свалявської РДА Іван Русин провів засідання районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству у сім’ї та протидії торгівлі людьми

 
07.04.2015

Що необхідно знати при державній реєстрації шлюбу

В.о. начальника Свалявського районного управління юстиції М.М.Мішко

 
У СВАЛЯВІ ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ НА ПІДТРИМКУ БІЙЦІВ АТО

У четвер, 12 березня, у районному Будинку культури відбувся тематично-благодійний концерт під назвою «Україна понад усе», який включав у себе виставку-продаж картин спілки «Арт-Свалява», виступ кращих колективів Свалявщини, збір коштів для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, ну і, звісно ж, зустріч з безпосередніми учасниками АТО, котрі зараз знаходяться дома у відпустці.

 

У четвер, 12 березня, пройшли треті збори ради Свалявської райспоживспілки сьомого скликання, на яких також був присутній очільник Свалявщини Іван Микульця.

 

У середу, 11 березня, перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик та начальник відділу освіти Едіта Грабар вручили директорам шкіл сертифікати на мультимедійні посібники, інтерактивні та лабораторні комплекси, придбані за кошти обласного бюджету.

 

10 березня заступник голови Свалявської РДА Іван Русин провів нараду з представниками робочої групи з розгляду питань перевезень пасажирів автомобільним транспортом та безпеки дорожнього руху. Знову ж таки присутні обговорили питання щодо легалізації маршрутної мережі з метою виведення з ринку перевізників, котрі здійснюють пасажирські перевезення без дозвільних документів.

 

У суботу, 7 березня, з нагоди 2-ї річниці створення дитячого фольклорного ансамблю танцю «Ластовочка» у Свалявському РБК відбувся святковий концерт за участі русинського фольклорного ансамблю «Бабчина співаночка» (с. Чинадієво).

 

6 березня перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик провів нараду з питань правової освіти населення, в якій взяли участь завідувач юридичного сектору   Вікторія Павлич, начальник Свалявського районного управління юстиції Тетяна Хайнас, директор районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Еріка Лавренюк, в. о. начальника служби у справах дітей Антоніна Полянич та ін.

 

У четвер, 5 березня, т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця, його заступники Ярослав Попик та Іван Русин зустрілися з бійцями 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, котрі, нагадаємо, нещодавно повернулися додому у відпустку із зони проведення антитерористичної операції.

 

У середу, 4 березня, перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик разом з представниками комісії з визначення розміру
надання грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок аварій техногенного і природного характеру, розглянули заяву мешканки села Стройного, дворогосподарство якої було пошкоджено пожежею, і вирішили надати постраждалій грошову допомогу.

 
КЕРІВНИК РАЙОНУ ПОСПІЛКУВАВСЯ З БІЙЦЕМ-ПРИКОРДОННИКОМ, ЩО БРАВ УЧАСТЬ В АТО

Нещодавно т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця мав чергову зустріч з військовим, котрий протягом декількох місяців проходив військову службу в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

 

27 лютого заступник голови Свалявської РДА Іван Русин, начальник відділу охорони здоров’я Аліна Габрон, керівник Свалявського міжрайонного управління ГУ Держсанепідемслужби у Закарпатській області Сергій Черненко, представники Свалявської ЦРЛ та ПМСД, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації обговорили два ключові питання: захворюваність на ГРВІ та грип у Свалявському районі станом на 27 лютого 2015 року та виконання заходів комплексного плану профілактичних і протиепідемічних заходів з грипу та ГРВІ.

 
СВАЛЯВА ЗУСТРІЧАЛА СВОЇХ ГЕРОЇВ

Після тривалого перебування на передовій наші хоробрі хлопці повернулися додому у відпустку

Пізнього вечора середи, незважаючи на дощову погоду, яка панувала надворі, біля районного Будинку культури люди з українською символікою та синьо-жовтими повітряними кульками з нетерпінням очікували на приїзд наших земляків – бійців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, котрі мужньо виконували свій військовий обов’язок на самісінькій передовій.

 
З ПІДПРИЄМЦЯМИ – ПРО ОБ’ЄКТИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

У середу, 25 лютого, очільник Свалявщини Іван Микульця, його перший заступник Ярослав Попик та начальник Свалявського РВ УДСНС України в Закарпатській області Іван Токарський зустрілися з підприємцями району, аби таким чином обговорити питання щодо інвентаризації та утримання в належному стані споруд цивільного захисту.

 
ЗУСТРІЧ З БІЙЦЕМ 128-Ї БРИГАДИ

25 лютого очільник Свалявщини Іван Микульця зустрівся з бійцем 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади (військовий з певних причин попросив не вказувати його імені), котрий нещодавно приїхав додому із зони проведення АТО у п’ятнадцятиденну відпустку.

 

25 лютого під головуванням першого заступника голови Свалявської райдержадміністрації Ярослава Попика відбулося засідання комісії з визначення розміру надання грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок аварій техногенного і природного характеру. Таким чином двом мешканцям Свалявщини, котрі попередньо звернулися з відповідними заявами, вирішено надати грошову допомогу.

 

20 лютого перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик, провідний фахівець Свалявського РВ УДСНС України в Закарпатській області Антон Тарасов та головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату РДА Олександр Бака планували провести технічну інвентаризацію об"єкта цивільної оборони, котрий знаходиться на території ТОВ «Імперіал» (колишній Свалявський завод продтоварів).

 
«І РАНА СМЕРТЕЛЬНА УЖЕ НЕ БОЛИТЬ…»

У Сваляві пом"янули героїв Небесної сотні та бійців, що загинули в зоні АТО

У п"ятницю, 20 лютого, біля районного Будинку культури відбулися поминальні заходи зі вшанування пам"яті загиблих героїв Небесної сотні та бійців АТО, участь в яких взяли керівник Свалявщини Іван Микульця, його заступники Ярослав Попик та Іван Русин, а також небайдужі люди

 

У п"ятницю, 20 лютого, перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик, в. о. начальника служби у справах дітей Антоніна Полянич та інші представники комісії з питань захисту прав дитини в черговий раз розглядали заяви громадян стосовно захисту прав, інтересів і свобод дітей.

 
СВАЛЯВСЬКІ ВОЛОНТЕРИ ЗНОВУ ВЗЯЛИСЬ ЗА ДОБРЕ ДІЛО

У четвер, 19 лютого, в адмінбудинку Свалявської РДА волонтери продовжили сортувати та упаковувати зібрані школярами та вчителями загальноосвітніх шкіл району продукти харчування, котрі незабаром відправлять нашим землякам, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на сході України. Громадські активісти також повідомили, що частину продуктів буде передано вимушеним переселенцям та сім’ям зі Свалявщини, рідні яких є безпосередніми учасниками АТО.

 

У четвер, 19 лютого, т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця і його заступники Ярослав Попик та Іван Русин представили освітянам нового начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА – Едіту Грабар. Керівники Свалявщини побажали новопризначеній очільниці райво творчих здобутків, неабиякої витримки, порозуміння та плідної праці на освітянській ниві.

 

У середу, 18 лютого, заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин та керівник апарату РДА Василь Легеза представили підлеглим новопризначених начальника та головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової роботи. Відтак очільником оргвідділу став Олег Соломко, а головним спеціалістом – Віолета Попович.

 

16 лютого т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця провів нараду з питань мобілізації, в якій взяли участь заступник голови РДА Іван Русин, прокурор району Віталій Свистак, очільник Свалявського райвідділу міліції Валерій Мишанич, в. о. військового комісара Свалявсько-Воловецького ОРВК Олександр Морозюк, заступник начальника Мукачівського міжрайонного відділу УСБУ в Закарпатській області Анатолій Гурцик та начальник відділу охорони здоров’я РДА Аліна Габрон. В ході наради було вирішено змінити склад позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії з метою запобігання корупції, а також обговорено питання стосовно вжиття відповідних заходів щодо тих військовозобов’язаних, котрі ухиляються від мобілізації.

 

У понеділок, 16 лютого, під керівництвом заступника голови Свалявської РДА Івана Русина відбулося засідання робочої групи з обстеження стовбурів дерев уздовж автомобільних доріг загального користування району, на якій розглянули акти обстеження аварійних дерев, після чого Іван Русин зобов’язав представників філії «Свалявський райавтодор», ДП «Свалявське ЛГ» та державної пожежно-рятувальної частини №9 УДСНС організувати вирубку дерев, які за результатами обстеження були визнані аварійно небезпечними.

 

У суботу, 14 лютого, перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик, начальник Свалявського райвідділу УДСНС України у Закарпатській області Іван Токарський, провідний фахівець Свалявського райвідділу УДСНС Антон Тарасов та головний спеціаліст з питань цивільного захисту Олександр Бака розглянули документи щодо списання об’єктів цивільного захисту населення, котрі не підлягають технічній інвентаризації.

 
ПЕРША ПАРТІЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВОЇНІВ АТО – ВЖЕ В ДОРОЗІ

13 лютого, напередодні Дня святого Валентина, зі Сваляви в зону проведення антитерористичної операції вирушила вантажівка з продуктами харчування, які, нагадаємо, для бійців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади зібрали учні та вчителі загальноосвітніх шкіл району, а також працівники ТОВ «Максібуд»
(ВІДЕО)

 

У четвер, 12 лютого, т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця та його заступник Іван Русин представили працівникам медицини нового начальника відділу охорони здоров’я – Аліну Габрон, котра до цього працювала лікарем-хірургом у Свалявській центральній районній лікарні.

 

12 лютого заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин провів підсумкову нараду з перевізниками району за участі завідувача сектора інфраструктури та житлово-комунального господарства Віктора Івашковича, на якій знову ж таки обговорювали питання щодо підвищення якості надання послуг перевезення, дотримання водіями етики спілкування з пасажирами, розміщення у кожному автобусі загальної інформації про перевізника, графік руху, ціну проїзду та інше.

 
«ПОТРІБНО ЗАМІНИТИ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ, КОТРІ ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ПЕРЕДОВІЙ»

Більше трьох тижнів в Україні триває четверта хвиля часткової мобілізації, оскільки виникла необхідність замінити тих солдат, котрі вже майже рік перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на сході. Про те, як проходять мобілізаційні заходи на території Свалявщини, розповів керівник району, кандидат юридичних наук Іван Іванович Микульця.

 
ДОПОМОГА ВОЇНАМ АТО ВІД ШКОЛЯРІВ СВАЛЯВЩИНИ

Нагадаємо, що 5 лютого т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця мав зустріч з директорами загальноосвітніх навчальних закладів району, на якій, зокрема, попросив освітян організувати збір продуктів харчування для наших земляків – бійців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади, котра наразі дислокується поблизу міста Дебальцева, що на Донеччині.

 

Інвентаризація та приведення до належного стану об’єктів цивільного захисту населення – про це та багато інше говорили на нараді, яку провели заступники голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик та Іван Русин у п’ятницю, 6 лютого.

 
У ШКІЛЬНИХ БОМБОСХОВИЩАХ НАВЕДУТЬ ПОРЯДОК

Привести до належного стану споруди цивільного захисту у школах доручив директорам загальноосвітніх навчальних закладів району т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця на нараді, що відбулася 5 лютого у малому залі засідань, де також були присутні перший заступник голови адміністрації Ярослав Попик, головний спеціаліст з питань цивільного захисту Олександр Бака та головний фахівець Свалявського РВ УДСНС України в Закарпатській області Антон Тарасов

 

Перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик взяв участь у проведенні звітної конференції працівників культури району, що відбулася у четвер, 5 лютого. Підбивала підсумки виконаної минулоріч роботи заступник начальника відділу культури та туризму РДА Наталія Шелеп, після чого Ярослав Попик вручив кращим працівникам культури подяки, грамоти та дипломи райдержадміністрації.

 

4 лютого заступник голови Свалявської РДА Іван Русин відвідав єдину у місті автостанцію, де поспілкувався з кореспонденткою телеканалу «М-Студіо». У своєму інтерв’ю посадовець, між іншим, розповів про маршрутну мережу району та утворену робочу групу з розгляду питань перевезень пасажирів, котра здійснює заходи щодо легалізації маршрутної мережі з метою усунення від перевізного процесу пасажирських перевізників, які працюють без дозвільних документів.

 
ВКАЗІВНИКИ ДО БОМБОСХОВИЩ

У вівторок, 3 лютого, заступники голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик та Іван Русин, головний спеціаліст з питань цивільного захисту Олександр Бака, а також представники Свалявського РВ ДСНС та районного БТІ обговорили ключові питання щодо оперативного приведення захисних споруд цивільної оборони району до належного стану,

 

2 лютого т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця провів нараду з керівниками ТДВ «Свалявські мінеральні води», ТОВ «Аква-Поляна», МПП «Алекс», ТОВ «Контакт-5», РЦ ПМСД та РКП ВВ, оскільки дані підприємства володіють технікою, котра підлягає залученню у період проведення четвертої хвилі часткової мобілізації. За результатами зустрічі директор ТОВ «Контакт-5» виділить на потреби Українського війська вантажний автомобіль марки «КРАЗ», а причіп до нього погодився надати керівник ТОВ «Аква-Поляна».

 
02.02.2015

Про зміни щодо сплати єдиного соціального внеску говорили на нараді, яку провели заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин та в. о. начальника відділу охорони здоров"я Марина Ковач з головним лікарем, економістами, бухгалтерами Свалявського районного центру ПМСД та завідуючими АЗПСМ населених пунктів Свалявського району. Іван Русин також закликав присутніх економити державні кошти та енергоносії, а також чітко дотримуватись трудової дисципліни, котра ґрунтується на свідомому й сумлінному виконанні працівниками своїх професійних обов"язків і є необхідною умовою продуктивної праці.

 

У п"ятницю, 30 січня, заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин і в. о. начальника відділу охорони здоров’я Марина Ковач провели нараду з головним лікарем Олександром Сураном та завідуючими усіх відділень Свалявської центральної районної лікарні, на якій обговорили зміни щодо сплати єдиного соціального внеску

 
ЧЕРГОВА ЗУСТРІЧ З ПЕРЕВІЗНИКАМИ РАЙОНУ

30 січня заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин і завідувач сектора інфраструктури та житлово-комунального господарства Віктор Івашкович знову зустрілися з перевізниками району, оскільки нещодавно робочою групою з розгляду питань перевезень пасажирів автомобільним транспортом та безпеки дорожнього руху було проведено декілька перевірок

 

29 січня під головуванням заступника голови райдержадміністрації Русина І.В. за участі керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації бюджетних установ та організацій, енергопостачальних кампанії та житлово - комунальних служб району відбулася нарада про стан розрахунків за спожитті енергоносії та житлово-комунальні послуги.

 
Сьогодні 29 січня   - річниця легендарного бою під Крутами.

Це знаменитий день для кожного українця-патріота, а особливо для людей, які нині захищають Вітчизну   від агресії і терору, що всебічно підтримуються Російською Федерацією.

 
НА СВАЛЯВЩИНІ ІНВЕНТАРИЗУЮТЬ ЗАХИСНІ СПОРУДИ ЦИВІЛЬНОЇ ОБОРОНИ

У разі виникнення надзвичайних ситуацій люди матимуть надійне укриття

28 січня у Свалявській РДА під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Попика відбулося засідання щодо проведення на території району технічної інвентаризації захисних споруд цивільної оборони, на якому разом з представниками БТІ, Свалявського РВ ДСНС, спеціалістами з мобілізаційної роботи та цивільного захисту було погоджено план дій щодо виявлення та інвентаризації захисних споруд, котрі, у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру та походження, можуть стати для мешканців району надійним укриттям.

 
28.01.2015

Заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин та завідувач сектора інфраструктури та житлово-комунального господарства РДА Віктор Івашкович, котрі очолюють робочу групу з розгляду питань перевезень пасажирів автомобільним транспортом та безпеки дорожнього руху, провели декілька перевірок стосовно дотримання перевізниками, що діють в межах Свалявського району, усіх норм чинного законодавства у сфері транспорту

 

У вівторок, 27 січня, заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин і завідувач сектора інфраструктури та житлово-комунального господарства РДА Віктор Івашкович зустрілися з представниками Державтоінспекції, Свалявської ОДПІ та управління соціального захисту населення,

 

27 січня перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик, заступник голови РДА Іван Русин та завідувач юридичного сектора апарату РДА Вікторія Павлич провели засідання спостережної комісії, на якій були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, а також представники центру зайнятості та інших установ району.

 

23 січня 2015 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації І.В. Русина проведено нараду по питанню впровадження заходів енергозбереження в бюджетних установах району та підприємствах житлово-комунального господарства району. Участь у зазначеній нараді взяли керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації житлово-комунальних служб району.

 

23 січня при першому заступникові райдержадміністрації Ярославі Попику відбулася нарада по підсумках виконання розпорядження голови   райдержадміністрації ,,Про відзначення   в районі Дня Соборності   та   69-ї річниці утворення Закарпатської області у складі України”, на якій доповідали   керівники відділів   освіти, молоді та спорту,     культури   і туризму райдержадміністрації.

 

21 січня т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця, його перший заступник Ярослав Попик та члени комісії з питань захисту прав дитини розглянули заяви громадян стосовно захисту прав, інтересів і свобод дітей. Зокрема, питання стосувалися, по-перше, вчинення правочинів щодо майна (житла), право користування яким мають діти, по-друге, надання висновків про доцільність або недоцільність позбавлення батьківських прав, і по-третє, надання висновку стосовно доцільності чи недоцільності повернення дитини у сім"ю.

 
У Полянській школі запрацює новий котел

Витрачати великі гроші на обігрів школи, продовжити зимові канікули або діти сидітимуть на уроках у верхньому одязі? - таке питання постало перед очільниками Свалявщини.

 
Стартувала четверта хвиля мобілізації

Зі Свалявщини та Воловеччини до війська мобілізують 355 солдат та офіцерів

Нещодавно Президент України Петро Порошенко підписав Закон №113-VIII «Про затвердження указу Президента України «Про часткову мобілізацію».

 

У понеділок, 19 січня, перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик, керівник апарату РДА Василь Легеза, очільник Свалявської ОДПІ Ганна Лендєл, начальник фінансового управління Руслана Прожегач та голови територіальних громад Свалявщини обговорили декілька ключових питань, що стосувалися, по-перше, оподаткування земельних ділянок в межах населених пунктів та поза їх межами, по-друге, оподаткування нерухомого майна, і по-третє, внесення деяких змін до Податкового кодексу України. Не залишили поза увагою й таке актуальне на сьогоднішній день питання як децентралізація влади, тобто розширення і зміцнення прав та повноважень адміністративно-територіальних одиниць.

 

19 січня перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик провів засідання з підприємцями району, а також представниками управління соціального захисту населення, податкової інспекції та центру зайнятості, на якому було обговорено декілька важливих питань стосовно підвищення заробітних плат найманих працівників.

 

У понеділок, 19 січня, заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин і завідувач сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства Віктор Івашкович провели нараду з перевізниками, котрі діють в межах Свалявського району. Присутні обговорили декілька актуальних питань, серед яких підвищення якості надання послуг перевезення, а також дотримання водіями етики спілкування з пасажирами.

 
У Сваляві проведено інформаційно-праву годину з питання часткової мобілізації

16 січня 2015 року у малому залі засідань Свалявської районнї державної адміністрації відбулася нарада з керівниками та працівниками кадрових служб підприємств і установ Свалявського району з питань організації проведення заходів четвертої хвилі мобілізації людських та транспортних ресурсів на території району.

 

15 січня тимчасово виконуючий обов"язки голови райдержадміністрації Іван Микульця   провів     апаратну нараду, на якій о 12 годині вшанували пам"ять загиблих мирних жителів біля міста Волноваха хвилиною мовчання.

 

У середу, 14 січня, в сесійному залі   районної ради відбулася звітно-виборча конференція Свалявської районної організації профспілки працівників освіти за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Попика, начальника відділу освіти, молоді та спорту Василя Русина, голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Тетяни Повханич

 
Свалявщина увійшла у новий рік, хоч і за старим стилем, з бюджетом

Минулого вівторка відбулася позачергова двадцять восьма сесія районної ради шостого скликання, в якій з 28 депутатів взяли участь 27. На засіданні були присутні т.в.о. голови райдержадміністрації Іван Микульця, заступники голови райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники окремих управлінь та відділів РДА, прокурор Свалявського району.

 

13 січня під головуванням заступника голови   РДА Івана Русина відбулася нарада про стан утримання доріг району в зимовий період. В зазначеній нараді взяли участь працівники   сектору інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації та філії ʺСвалявський райавтодорʺ.

 

12 січня під головуванням очільника району Івана Микульці в малому залі райдержадміністрації за участі заступників голови, керівника апарату РДА, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, фінансових органів району та місцевих рад відбулася колегія РДА, на якій схвалено проект районного бюджету на 2015 рік

 

12 січня 2015 року за головуванням тимчасово виконуючого обов"язки голови райдержадміністрації Микульці І.І.   відбулася розширена нарада за участі керівників райвійськкомату, правоохоронних органів, місцевих рад з питань організації підготовчих   заходів до проведення часткової мобілізації на території району, формування загонів оборони на території району.

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com