Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 25 Березень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Центр надання адміністративних послуг при   райдержадміністрації

На виконання доручень Президента України, Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Розпорядженням голови Свалявської   районної державної адміністрації від 18.03.2013р. №83 створено Центр надання адміністративних послуг Свалявської районної державної адміністрації та затверджено відповідне Положення про ЦНАП. Розпорядженням голови Свалявської   районної державної адміністрації від 30.12.2013р. №129-к утворено з 01 січня 2014 року сектор надання адміністративних послуг райдержадміністрації та розпорядженням 10.01.2014 р. №3 затверджено регламент та тимчасовий перелік адміністративних послуг, що надаються через СНАП.
          Центр створено , в першу чергу, для того, щоб мешканці району, представники суб’єктів господарювання могли за принципом «єдиного вікна» отримати весь спектр адміністративних послуг, які надаються підрозділами районної державної адміністрації.
          Функціонування Центру надання адміністративних послуг забезпечить відкритість та прозорість надання адміністративних послуг, зрозумілість процедур, оперативність у вирішенні питань, а також надасть доступ суб’єктів звернень до інформації про стан, хід та результати розгляду їхніх звернень.
Зразки інформаційних карток та заяв розміщено безпосередньо в приміщенні           Центру надання адміністративних послуг.
            Таким чином реалізуються реальні кроки щодо відкритості і доступності влади, прозорості отримання заявниками необхідної інформації і вирішення їх потреб.

Завідувач сектору   – Попович Вікторія   Іванівна
Адміністратор   -   Боднарчук Тетяна Михайлівна

Адреса розташування:
89300, м.Свалява,   пл. Головна, 1, каб. 112 ( перший поверх райдержадміністрації)

телефон: 2-17-61

Графік роботи   центру надання адміністративних послуг при
Свалявській райдержадміністрації


    1.   Режим роботи:
понеділок, середа, п’ятниця – з 8:00 до 17:00 год.,
вівторок, четвер – з 8:00 до 19:00 год.,
субота – з 8:00 до 15:00 год.,
          вихідні дні – неділя, святкові.

2. Прийом та видача документів здійснюється відповідно :
адміністратором - понеділок, середа, п’ятниця – з 8:00 до 17:00 год., вівторок, четвер – з 8:00 до 19:00 год., без перерви на обід, в суботу – з 8:00 до 15:00 год.

 
                                                                О Г О Л О Ш Е Н Н Я

          З метою забезпечення ефективної роботи центрів надання адміністративних послуг та полегшення доступу фізичних осіб та суб’єктів господарювання, для реагування на найважливіші питання, у відділі з питань надання адміністративних послуг Свалявської райдержадміністрації жителі району зможуть зателефонувати за постійно діючим телефонним номером 2-17-61, поставити запитання особистого характеру та отримати необхідну інформацію.

 

ПЕРЕЛІК адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП

 

Інформаційні та технологічні картки адміністративних послуг

 

Нормативна база діяльності ЦНАП

 
29.02.2016

Перелік адміністративних послуг, що надаються Свалявською райдержадміністрацією

 

19-го листопада 2014 року проведено спільний правоосвітній захід з посадовими особами органів місцевого самоврядування, на якому було ознайомлено присутніх з роботою Центру надання адміністративних послуг та переліком адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП

 
22.09.2014

“У Сваляві проведено чергове навчання з працівниками сектору надання адміністративних послуг  

Начальник   Свалявського районного управління юстиції Т.В. Хайнас

 
05.09.2014

“Проведено навчальний семінар відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, легалізації об’єднання громадян реєстраційної служби Свалявського районного управління юстиції з працівниками Сектору надання адміністративних послуг Свалявської районної державної адміністрації».

 
“Нарада з   питань співпраці органів виконавчої влади у сфері надання аміністративних послуг”

29 липня 2014 року відбулася нарада за участю органів виконавчої влади. Дана нарада проходила під головуванням заступника голови Свалявської РДА та працівників сектору надання адміністративних послуг за участі начальника Свалявського районного управління юстиції, начальника Свалявського районного відділу державної міграційної служби України у Закарпатській області, працівників Управління Держземагентства в Свалявському районі.

 


 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com