Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 11 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

01.02.2016

Рішення 6 сесії 5 скликання Солочинської сільської ради від 28.01.2016 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Хром"як М.І.)

 
24.12.2015

Рішення 4 сесії 7 скликання Неліпинської сільської ради від 24.12.2015 р. № 52 "Про надання дозволу   на   розроблення детального плану території в с. Сасівка" (Калабішка В.Г.)

 
13.01.2016

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території в   с. Поляна, розроблених архітектором   Зазуличем С.І.:
- по вул. Духновича, б/н, з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих для ведення особистого селянського господарства, до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд;
- по вул. Курортна, 7 «а»,   з метою проведення реконструкції спального корпусу, будівництва спального корпусу та магазину.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 15.02.2016 р.   Громадські слухання проектів   відбудуться 15.02.2016 р. о 14 год. в приміщенні Полянської сільської ради.

 
14.12.2015

Тибавська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті   детального плану території в   селі Тибава, б/н   та № 2 «б», розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з метою оформлення зміни цільового використання земельної ділянки площею 0,3964 га із земель, наданих   для підприємств іншої промисловості до земель для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та зміни цільового використання земельної ділянки площею 0,2482 га із земель, наданих   для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд   до земель   для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Тибавської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 15.02.2016 р.   Громадські слухання проекту   відбудуться 16.02.2016 р. о 14 год. в приміщенні Тибавської сільської ради.

 

Солочинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території, розроблених   архітектором Зазуличем С.І.   в   с.Солочин, б/н та   в с. Солочин, урочище Загорода, з метою оформлення зміни цільового призначення земельних ділянок із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Солочинської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 11.01.2016 р.   Громадські слухання проектів відбудуться 12.01.2016 р. об 11 год. в приміщенні Солочинської сільської ради.

 

Стройненська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Черник, 49 «а» , розробленого   архітектором Зазуличем С.І.   з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Стройненської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 25.01.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 26.01.2016 р. об 11.00 год. в приміщенні Стройненської сільської ради.

 

09 грудня 2015 року при секторі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:

 

Неліпинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Неліпино, вул. Шевченка, 22, розробленого архітектором Зазуличем С.І. з метою оформлення договору оренди земельної ділянки   для розміщення основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Неліпинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 29.01.2016 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 01.02.2016 р. об 11.00 год. в приміщенні Неліпинської сільської ради.

 
01.12.2015

Рішення 2 сесії 7 скликання Неліпинської сільської ради від 24.11.2015 р. № 28 "Про затвердження детального плану території в с. Сасівка" (Дербаль В.В.)

 
01.12.2015

Рішення 2 сесії 7 скликання Неліпинської сільської ради від 24.11.2015 р. № 28 "Про затвердження детального плану території в с. Сасівка" (Лявинець М.М.)

 
23.11.2015

Рішення 2 сесії 5 скликання Солочинської сільської ради від 19.11.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин"

 

Дусинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Росош, вул. Молодіжна, б/н, розробленого   архітектором Зазуличем С.І. з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 21.12.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 22.12.2015 р. об 11.00 год. в приміщенні Дусинської сільської ради.

Керецьківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в с. Керецьки, вул. Замостянська, 198, розробленого   архітектором Зазуличем С.І. з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Керецьківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 21.12.2015 р.   Громадські слухання проектів відбудуться 22.12.2015 р. о 14 год. в приміщенні Керецьківської сільської ради.

 

Голубинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. в с. Голубине, 492 з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Голубинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 14.12.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 15.12.2015 р. о 14.00 год. в приміщенні Голубинської сільської ради.

УТОЧНЕННЯ
Голубинська   сільська   рада   повідомляє, що громадські слухання детального   плану   території   с. Голубине, ур. Ровінь,   відбудуться 15.12.2015 р. о 14.00 год. в приміщенні Голубинської сільської ради.

 

5 листопада   2015 року при секторі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:
-   в м. Свалява, вул. Я. Мудрого, б/н;
-   в с. Голубине, №511; №492; 735, урочища Ровінь; Ниви;
-   в   с. Неліпино, вул. Головна, 273;
-   в с. Сасівка, 11;
- в   с. Павлово, урочище Зарінок;
- в с. Оленьово, б/н;
- в   с. Черник, 64;
За результатами розгляду архітектурно-містобудівна рада   вирішила рекомендувати виконкомам Свалявської міської, Голубинської, Неліпинської, Плосківської   та Стройненської сільських   рад провести громадські слухання розглянутих детальних планів територій населених пунктів, після чого подати на чергові засідання сесій на затвердження з врахуванням результатів громадських слухань.    

 

Рішення 1 сесії 7 скликання Неліпинської сільської ради від 12.11.2015 р. № 25 "Про надання дозволу   на   розроблення детального плану території в с. Неліпино" (Попович М.І.)

 

05 жовтня 2015 року при секторі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:
- в м. Свалява, по вулицях: Бокшая, 4; Алексія, 10; Визволення, 2/91; Грушевського, 55 «а»; Верховинська,б/н;   ур. «Мочар» за межами м. Свалява;
- в с. М.Мартинка, ур. «Лаз»;
- в с. Росош, вул. Зарічна, б/н; 18; 22;
- в с. Голубине.
За результатами розгляду архітектурно-містобудівна рада   вирішила рекомендувати виконкомам Свалявської міської, Дусинської, Голубинської   та Тибавської сільських   рад, Свалявській райдержадміністрації завершити процедуру розроблення та затвердження вказаної містобудівної документації   з врахуванням результатів громадських слухань.

 

Голубинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. в с. Голубине, ур. Ровінь, з метою оформлення зміни цільового використання земельної ділянки із земель, наданих   для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд до земель для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Голубинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 07.12.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 08.12.2015 р. о 14.00 год. в приміщенні Голубинської сільської ради.

 
23.10.2015

Рішення 64 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 20.10.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Укртранснафта)

 

Голубинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій, розроблених архітектором   Зазуличем С.І.:
-   в   с. Голубине, 511, з   метою оформлення   земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;
- в с. Голубине, ур. Ниви, з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд;
- в   с. Голубине, 735, з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Голубинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 30.11.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 30.11.2015 р. о 14.00 год. в приміщенні Голубинської сільської ради.

 

Неліпинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій, розроблених архітектором   Зазуличем С.І.:
  -в   с. Неліпино, вул. Головна, 273 -   з   метою оформлення   земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд;
-в с. Сасівка, 11 - з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Неліпинської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 23.11.2015 р.   Громадські слухання проектів відбудуться 23.11.2015 р. о 14.00 год. в приміщенні Неліпинської сільської ради.

 

Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів   територій, розроблених архітектором   Зазуличем С.І.:  
- в   с. Павлово, урочище Зарінок   -   з   метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд;
- в с. Оленьово, б/н – з метою оформлення земельної   ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 23.11.2015 р.   Громадські слухання проектів детальних   планів   територій   відбудуться 24.11.2015 р. о 14 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради.

 

Стройненська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Черник, 64, розробленого   ТОВ «Наша спадщина»   з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Стройненської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 17.11.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 18.11.2015 р. об 11.00 год. в приміщенні Стройненської сільської ради.

 

Дусинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Росош, вул. Зарічна, б/н; 18; 22, розробленого   ТОВ «Наша спадщина» з метою оформлення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 02.11.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 04.11.2015 р. о 14.00 год. в приміщенні Дусинської сільської ради.

 

Голубинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Голубине, розробленого   архітектором Зазуличем С.І. з метою оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Голубинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 02.11.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 03.11.2015 р. о 14.00 год. в приміщенні Голубинської сільської ради.

 
23.10.2015

Рішення 64 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 20.10.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Курах Т.М.)

 
23.10.2015

Рішення 64 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 20.10.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Копосович М.І.)

 
05.10.2015

Рішення 63 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 28.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Цімболинець В.М.)

 

Рішення 63 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 28.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Зона відпочинку)

 
18.09.2015

Рішення 29 сесії 6 скликання Неліпинської сільської ради від 15.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в села Сасівка" (Дербаль В.В.)

 

Рішення 29 сесії 6 скликання Неліпинської сільської ради від 15.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Неліпино" (Бабаченко Т.С. та гр.Оліфірович Й.М.)

 

Рішення 29 сесії 6 скликання Неліпинської сільської ради від 15.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Неліпино" (Лявинець М.М.)

 

Рішення 29 сесії 6 скликання Неліпинської сільської ради від 15.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Неліпино" (Маменко В.В.)

 

Рішення 29 сесії 6 скликання Неліпинської сільської ради від 15.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Неліпино" (Прогрес-С)

 

Рішення 29 сесії 6 скликання Неліпинської сільської ради від 15.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Неліпино" (Тарасенко Є.С.)

 

Рішення 29 сесії 6 скликання Неліпинської сільської ради від 15.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в села Сасівка" (гр.Плоскіна 0.0.,П лоскіна Ю.Г., Бердалик М.О., Алмаші М.І.,
Алмаші В.І., Фалес 1.1, та Закарпатської філії ПАТ “Укртелеком”)

 
18.09.2015

Рішення 62 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 10.09.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Цімболинець Т.В.)

 
15.09.2015

Солочинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в в с. Солочин, урочище Баки, розробленого ТОВ «Смарттаун» з метою зміни цільового використання земельної ділянки із земель для ведення підсобного сільського господарства до земель для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Солочинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 19.10.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 19.10.2015 р. об 11 год. в приміщенні Солочинської сільської ради.

 
15.09.2015

Тибавська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. М. Мартинка, урочище Лази,   розробленого архітектором Зазуличем С.І.   з   метою оформлення   земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Тибавської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 19.10.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 19.10.2015 р. о 14 год. в приміщенні Тибавської сільської ради.

 
10.09.2015

07 вересня 2015 року при секторі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:

 
09.09.2015

РОЗ"ЯСНЕННЯ щодо порядку отримання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки

 
25.08.2015

Рішення 61 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 19.08.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Опіц О.В.)

 
25.08.2015

Рішення 61 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 19.08.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Хром"як М.І.)

 
25.08.2015

Рішення 61 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 19.08.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Бобик Г.М.)

 
25.08.2015

Рішення 61 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 19.08.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Тегза Ю.Ю.)

 
25.08.2015

Рішення 61 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 19.08.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Куклишин М.Ю.)

 
27.07.2015

Неліпинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Неліпино, вул. Б. Хмельницького, №87 та №88, розробленого   ТОВ «Наша спадщина»   з метою оформлення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 

Роз’яснення щодо Порядку прийняття в експлуатацію i проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків,   садових, дачних будинків,   господарських (присадибних) будівель та споруд, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та ІІ категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт.

Розяснення Міністерствa регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

"Будівельна амністія" 1

"Будівельна амністія" 2

 

Солочинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території села Солочин, розроблених:

 

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території в   с. Поляна, розроблених архітектором   Зазуличем С.І.:

 

Керецьківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів   території   села Керецьки, розроблених:

 

Рішення 60 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 07.07.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (ТОВ "МАРГІТ")

 

Рішення 60 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 07.07.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Кобулей В.І.)

 
06.07.2015

Інформацію щодо практичного застосування положень зазначеного „Порядку прийняття в експлуатацію і проведення технічного обстеження індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків та будівель і споруд сільськогосподарського призначення І та ІІ категорій складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт”, затвердженого наказом Мінрегіону України від 24 квітня 2015 року №79, зареєстрованого в Міністерстві юстиції за №547/26992 від 15 травня 2015 року

Розяснення Міністерствa регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

Крок 1

Крок 2

 

Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Павлово, б/н, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з   метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.  
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 03.08.2015 р.   Громадські слухання детального   плану   території   в   с. Павлово, б/н, відбудуться 03.08.2015 р. о 14 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради.


Родниківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Родникова Гута, 63, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з метою оформлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Родниківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 03.08.2015 р.   Громадські слухання детального   плану   території   в   с. Родникова Гута, 63 відбудуться 06.08.2015 р. об 11 год. в приміщенні Родниківської сільської ради.

 

Сусківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в   с. Сусково, урочище Лагер, розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з   метою будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування та будівництва садового будинку.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Сусківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 13.07.2015 р.   Громадські слухання детального   плану   території с. Сусково, урочище Лагер   відбудуться 14.07.2015 р. о 15 год. в приміщенні Сусківської сільської ради.

 

Плосківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Яківське, урочище «Погарище», розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з   метою зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.  
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 20.07.2015 р.   Громадські слухання детального   плану   території   в   с. Яківське, урочище «Погарище», відбудуться 20.07.2015 р. о 15 год. в приміщенні Плосківської   сільської ради.


Дусинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Дусино, вул. Садова, б/н, розробленого ТОВ «Наша спадщина» з метою оформлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 20.07.2015 р.   Громадські слухання детального   плану   території   в   с. Дусино, вул. Садова, б/н   відбудуться 20.07.2015 р. об 11 год. в приміщенні Дусинської   сільської ради.

 

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в   с. Поляна, вул. Курортна, б/н,   розробленого архітектором   Зазуличем С.І. з   метою зміни цільового використання земельної ділянки із земель наданих для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови до земель для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 29.06.2015 р.   Громадські слухання детального   плану   території с. Поляна, вул. Курортна, б/н відбудуться 30.06.2015 р. о 15 год. в приміщенні Полянської сільської ради.

 
18.06.2015

Рішення 28 сесії 6 скликання Неліпинської сільської ради від 11.06.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Неліпино" (Тарчинець Ф.Ф.)

 
18.06.2015

Рішення 28 сесії 6 скликання Неліпинської сільської ради від 11.06.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Неліпино" (Бабаченко Т.С.)

 
12.06.2015

Рішення 59 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.06.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Дзямко М.М.)

 
12.06.2015

Рішення 59 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.06.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин" (Кобулей П.М.)

 
08.06.2015

Рішення 59 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.06.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Опіц О.В.)

 
06.05.2015

Рішення 58 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 28.04.2015 р. "Про затвердження детального плану території в с. Солочин ур. Полянки"

 
30.04.2015

Рішення 58 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 28.04.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Бобик Г.М.)

 
30.04.2015

Рішення 58 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 28.04.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Куклишин М.Ю.)

 
30.04.2015

Рішення 58 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 28.04.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Тегза Ю.Ю.)

 
16.03.2015

ЯК ОТРИМАТИ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАСПОРТ ЗАБУДОВИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

 
23.03.2015

Солочинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Солочин, урочище «Полянки», розробленого ТОВ ПБК «Закарпратреконструкція» з метою будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного та оздоровчого призначення на земельних ділянках, що перебувають у користуванні ТОВ «Золоті Полянки».
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Солочинської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 27.04.2015р.   Громадські слухання проекту відбудуться 28.04.2015 р. о 15 год. в приміщенні Солочинської сільської ради.

 

ДПТ за межами м.Свалява,
вул.Мукачівська   дачне будівництво

 

Ситуаційний план
за межами м.Свалява,
вул.Мукачівська   дачне будівництво

 

Проектний план
за межами м.Свалява,
вул.Мукачівська   дачне будівництво

 
13.03.2015

Сусківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в с. Сусково, урочище Кам’янець,   розробленого ТОВ «Наша спадщина» з метою оформлення зміни цільового призначення земельних ділянок сільськогосподарського призначення (для індивідуального садівництва) на землі житлової та громадської забудови (для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд).
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Сусківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 14.04.2015р.   Громадські слухання проекту відбудуться 15.04.2015 р. о 15 год. в приміщенні Суківської сільської ради.

 
13.03.2015

Плосківська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Павлово, розробленого архітектором Зазуличем С.І. з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Плосківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 14.04.2015р.   Громадські слухання проекту відбудуться 17.04.2015 р. о 14 год. в приміщенні Плосківської сільської ради.

 
13.03.2015

Стройненська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в с. Стройне, урочище Квасний потік,   розробленого ТОВ «Наша спадщина» з метою оформлення проекту відведення земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Стройненської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 14.04.2015р.   Громадські слухання проекту відбудуться 16.04.2015 р. о 15 год. в приміщенні Стройненської сільської ради.

 
13.03.2015

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Уклин, виконаного   ТОВ «Наша спадщина»   з метою розроблення   кварталу житлової забудови та оформлення права власності на земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 14.04.2015 р.   Громадські слухання проекту відбудуться 15.04.2015 р. об 11,00 год. в приміщенні Полянської сільської ради.

 
10.03.2015

Рішення 57 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 05.03.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Дзямко М.М.)

 
10.03.2015

Рішення 57 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 05.03.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Дзямко О.М.)

 
10.03.2015

Рішення 57 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 05.03.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин" (Кобулей П.М.)

 

Голубинська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Голубине, урочище «Табли», розробленого ТОВ «Наша спадщина» з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

 
04.02.2015

Керецьківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в с. Керецьки, по вул. Молодіжна, № 55,   розробленого архітектором Зазуличем С.І.   з метою оформлення в оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування пилорами) .

 
16.01.2015

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території,   розроблених ТОВ «Наша спадщина»,   в   с. Поляна за адресами:  

 
16.01.2015

Полянська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території   в   с. Уклин, урочище «Великий Уклин»,   розробленого ТОВ «Наша спадщина»  

 
14.01.2015

Рішення 55 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 13.01.2015 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин"

 

12 січня 2015 року Голубинською сільською радою проведено громадські слухання,   на яких обговорювався детальний план території в с. Голубине № 401а та № 401, розроблений архітектором   Зазуличем С.І. з метою оформлення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд і реконструкції частини магазину під житлові приміщення.

 
05.01.2015

Керецьківська   сільська   рада   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів території   в с. Керецьки, по вул. Молодіжна, № 55,   розроблених архітектором Зазуличем С.І.   з метою оформлення в оренду земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (для обслуговування пилорами та для обслуговування гаражів) .

 

22 грудня 2014 року при секторі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:

 

10 листопада 2014 року при секторі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:
- в м. Свалява, по вулицях: Старолюбовнянська, діл. 26; Я.Мудрого, б/н; Мукачівська, 67; Затишна, № 36; Київська, 19/7; 10 б; 4/2; Першотравнева, 54/1; Першотравнева, б/н;  
- в с. Неліпино, вул. Добоша , № 3.

 

17 вересня 2014 року при відділі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій

 
08.08.2014

Рішення 49 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 07.08.2014 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин в урочищі Полянки"

 

09 квітня   2014 року при відділі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:
- за межами села Драчино,   вулиця Драчинська, №№ 1 «в», 9, 10 , на території Свалявської міської ради; в с. Черник, урочище Довге поле; в с.Ганьковиця (біля житлового будинку №170); в с. Дусино, вул. Миру; в с. Березники, 669.

 

21 лютого   2014 року при відділі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:
- в с. Ганьковиця, урочище Луги;   в с. Солочин, ур. Гробищі;   в с. Черник, 53 «а»;   в с. Голубине, біля ж/будинку № 510; в с. Неліпино, вул. Головна, 148; в м.Свалява, вул. Невського, 10 «а».

 
05.02.2014

Рішення 43 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.02.2014 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин"

 

29 січня 2014 року Полянською сільською радою проведено громадські слухання, на яких обговорювалися детальні плани територій в с. Поляна,1; по вул. Жовтнева, 27 (біля території санаторію «Сонячне Закарпаття») та в урочищі Кут.
За результатами проведених громадських слухань вирішено погодити розглянуті детальні плани територій в селі Поляна та рекомендовано подати на чергове засідання сесії сільської ради на затвердження.

 

29 січня 2014 року Плосківською сільською радою проведено громадські слухання,   на яких обговорювався детальний план території в   с. Яківське, урочище   Лаз. В слуханнях взяли участь представники районних служб та   Плосківської сільської ради.
За результатами проведених громадських слухань вирішено погодити розглянути детальний план території в селі Яківське, урочище Лаз та рекомендовано подати на чергове засідання сесії сільської ради на затвердження.

 

21 січня 2014 року в приміщенні Свалявської міської ради проведено громадські слухання проектів детальних   планів   території в м.Свалява, по вулицях: Грушевського, б/н;   Гірська, 4а;   Першотравнева, 137/1; Чорновола, б/н; Суворова, 43. В слуханнях взяли участь представники районних служб, депутати міської ради.
За результатами проведених громадських слухань вирішено погодити розглянуті детальні плани територій міста та рекомендовано подати на розгляд чергової сесії міської ради на затвердження.

 

15 січня 2014 року при відділі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:
- в м. Свалява, по вулицях: Грушевського, б/н;   Гірська, 4а;   Першотравнева, 137/1; Чорновола, б/н; Суворова, 43;
- в с. Поляна,1; по вул. Жовтнева, 27 (біля території санаторію «Сонячне Закарпаття») та в урочищі Кут;
-   в   с. Яківське, урочище   Лаз.

 

13 січня 2014 року Полянською сільською радою проведено громадські слухання, на яких обговорювався детальний план території в селі Поляна, урочище Лужаня, розроблений з метою зміни цільового використання земельних ділянок із земель, наданих   для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

 

Рішення 42 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 19.12.2013 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин"

 
09.12.2013

ЯК ОТРИМАТИ БУДІВЕЛЬНИЙ ПАСПОРТ ЗАБУДОВИ
ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації Любов Мигович

 

З 22 по 29 листопада   2013 року у вестибюлі залу засідань адмінбудинку Свалявської   районної ради та райдержадміністрації відбудеться виставка найкращих прикладів об’єктів будівництва та проектування на території Закарпатської області протягом останніх років.
Виставка організована управлінням містобудування та архітектури Закарпатської облдержадміністрації.
Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.

 

15 листопада 2013 року в приміщенні Ганьковицької сільської ради проведено громадські слухання проекту детального плану території в с. Ганьковиця, урочище „Дяків Лаз”,   розробленого відповідно до рішення 20 сесії 6 скликання Ганьковицької сільської ради для оформлення зміни цільового використання земельної ділянки   із земель наданих для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва і обслуговування жилого, будинку, господарських будівель і споруд.
В слуханнях взяли участь представники районних служб, депутати сільської ради.
За результатами проведених громадських слухань вирішено погодити розглянутий детальний план території Ганьковицької сільської ради та подати на розгляд чергової сесії сільської ради на затвердження.

 

13 листопада 2013 року в приміщенні Дусинської сільської ради проведено громадські слухання проектів детальних планів території в с. Дусино:   вул. Миру та   в   урочищах Ріка, Сад та   в с. Росош, вул. Зарічна, які розроблені відповідно до рішення 24 сесії 6 скликання Дусинської сільської ради від 19 вересня 2013 року   для оформлення проектів відведення земельних ділянок   для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.
В слуханнях взяли участь представники районних служб, депутати сільської ради.
За результатами проведених громадських слухань вирішено погодити розглянуті детальні плани територій Дусинської сільської ради та подати на розгляд чергової сесії сільської ради на затвердження.

 

28 жовтня 2013 року при відділі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради, де розглядались   детальні   плани територій:
- в с. Дусино:   вул. Миру та   в   урочищах Ріка, Сад;
- в с. Росош, вул. Зарічна;
- в с. Голубине, урочище   Плоснини;
- в с. Ганьковиця, урочище Дяків   Лаз.

 

Рішення 40 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 23.10.2013 р. "Про надання дозволу   на   розроблення
детального плану території в с. Солочин"

 

Дусинська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій в   с. Дусино:   вул. Миру та   в   урочищах «Ріка», «Сад»; в с. Росош: вул. Зарічна.

Ганьковицька сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Ганьковиця, урочище «Дяків   Лаз».

 

1 жовтня 2013 року Полянською сільською радою проведено громадські слухання, на яких обговорювався детальний план території за межами села Поляна, урочище Тихий,

1 жовтня 2013 року в приміщенні Сусківської сільської ради проведено громадські слухання проекту детального плану території в с. Сусково, №100,

8 жовтня 2013 року в приміщенні Керецьківської сільської ради проведено громадські слухання проекту детального плану території в   с. Керецьки, вул. Федоринська, 2,

 

Історична довідка
Любов Мигович.   Начальник відділу   містобудування та архітектури

 

18 вересня 2013 року при відділі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено чергове засідання архітектурно-містобудівної ради.

 
12.09.2013

Свалявська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій в   м. Свалява по вулицях: Фізкультурній, б/н; Верховинській б/н; Новій, б/н; З. Космодем’янської, б/н; Головній, б/н; Ломоносова, б/н; Визволення, б/н; Мендєлєєва, б/н; Старолюбовнянській, б/н та Алексія, 10.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Свалявської міської   ради.   Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються міською радою до 14.10.2013р. Громадські слухання проектів відбудуться 14.10.2013 р. о 15 год. в приміщенні міської ради.

 
Громадські слухання проектів детальних планів території

03 вересня 2013 року в приміщенні Дусинської сільської ради проведено громадські слухання проектів детальних планів території в с.Росош, урочище „Ріка” та вул. Зарічна, в с.Дусино, вул. Миру в урочищі „Ріка”
03 вересня 2013 року в приміщенні Свалявської міської ради проведено громадські слухання проекту детального   плану   території   в м.Свалява,
10 вересня 2013 року в приміщенні Свалявської міської ради проведено громадські слухання проекту детального   плану   території в м.Свалява
11 вересня 2013 року в приміщенні Ганьковицької сільської ради проведено громадські слухання проекту детального плану території в с. Ганьковиця, урочище „Дяків Лаз”  

 

29 серпня 2013 року при відділі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено засідання архітектурно-містобудівної ради.
На засіданні ради розглядались   детальні   плани територій   в с. Росош, урочище „Ріка” та вул. Зарічна, в с.Дусино, вул. Миру в урочищі „Ріка”, в с. Ганьковиця, урочище „Дяків Лаз”, в м.Свалява, вул.Шевченка, б/н та вул. Робітнича, 5/1.
За результатами розгляду архітектурно-містобудівна рада   вирішила погодити розглянуті детальні плани територій   та рекомендовано Дусинській та Ганьковицькій сільським, Свалявській міській радам   затвердити розглянуті детальні плани територій населених пунктів з врахуванням результатів громадських слухань.

 
02.09.2013

Полянська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Поляна урочище «Копань».
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Полянської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 07.10.2013 року.   Громадські слухання проекту відбудуться 11.10.2013 р. о 14 год. в приміщенні Полянської сільської ради.

 
29.08.2013

Свалявська районна державна адміністрація   оголошує про прийняте розпорядження голови райдержадміністрації від 06.08.2013 №224 «Про розроблення детального плану території», яким передбачено розроблення детального плану території за межами села Поляна, урочище Тихий.
Пропозиції щодо розроблення проекту містобудівної документації приймаються райдержадміністрацією (кабінет 117).

 

Свалявська районна державна адміністрація   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території за межами села Поляна, урочище Тихий.
Місце ознайомлення з детальним планом – кабінет 117 райдержадміністрації. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються райдержадміністрацією до 01.10.2013р.   Громадські слухання проекту відбудуться 01.10.2013 р. об 11.00 год. в малому залі райдержадміністрації.

 

Сусківська   сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Сусково, 100.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Сусківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 01.10.2013р.   Громадські слухання проекту відбудуться 01.10.2013 р. о 15 год. в приміщенні Сусківської сільської ради.

 

Дусинська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій в с.Дусино, урочище «Ріка» та в с.Росош, вул. Зарічна та урочище «Ріка».
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 01.10.2013р. Громадські слухання проектів відбудуться 04.10.2013 р. о 14 год. в приміщенні Дусинської сільської ради.

 

Свалявська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій в   м. Свалява по вул. Грушевського, Ломоносова, Мукачівській та Шевченка.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Свалявської міської   ради.   Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються міською радою до 01.10.2013р. Громадські слухання проектів відбудуться 02.10.2013 р. о 15 год. в приміщенні міської ради.

 
28.08.2013

28 серпня в приміщенні Полянської сільської ради проведено громадські слухання проекту детального плану території в с. Поляна, урочище Лужаня.
В слуханнях взяли участь представники районних служб, депутати сільської ради та мешканці села.

 
31.07.2013

Рішення 25 сесії 6 скликання Плосківської сільської ради від 23.07.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення
детального плану території в с. Яківське"

 

Рішення виконкому Солочинської сільської ради від 25.07.2013 р. № 26 Про розгляд рішення 38 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 18.07.2013 р. "Про внесення змін в рішення 36 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.06.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Солочин"
(Файл PDF)

 

Рішення виконкому Солочинської сільської ради від 25.07.2013 р. № 26
Лист 2
(Файл PDF)

 

Рішення 38 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 18.07.2013 р. "Про внесення змін в рішення 36 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.06.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Солочин"
(Файл PDF)

 
24.07.2013

23 липня 2013 року при відділі містобудування та архітектури Свалявської райдержадміністрації проведено засідання архітектурно-містобудівної ради.

 
15.07.2013

Розширений     звіт   про   виконану   роботу відділом містобудування та архітектури РДА за І півріччя 2013   року

 

Рішення 24 сесії 6 скликання Плосківської сільської ради від 11.06.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення
детального плану території в с. Яківське"

 

Рішення 36 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.06.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Солочин"
(Файл PDF)

 


 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com