Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Шановні мешканці та гості нашого міста !

Запрошуємо вас на творчий звіт колективів художньої самодіяльності району та виставку робіт майстрів народного декоративно-прикладного мистецтва, який відбудеться   24 травня 2015 року   в районному будинку культури., початок 0 14.00 год.

 
Оголошення для учасників АТО

Довідкові матеріали Свалявсько-Воловецького об’єднаного районного військового комісаріату

 

Обласна державна адміністрація повідомляє, що 20 травня 2015 року буде проводитися комплексна перевірка діючої системи централізованого оповіщення цивільної оборони Закарпатської області із залученням всіх засобів доведення інформації задіяних до системи оповіщення (електричні сирени, гучномовці, проводове мовлення).

 
ПОВІДОМЛЕННЯ

На Закарпатті створять Єдиний реєстр «ухилістів»  

Закарпатський   обласний військовий комісаріат

 
Міжнародний ярмарок товарів і продуктів харчування високої якості.

29-31 травня 2015 року в регіональному культурно-спортивному центрі PODPROMIE в Ряшеві (Жешув, Польща) відбудеться міжнародний ярмарок товарів і продуктів харчування високої якості.

 

Благодійний фонд „Донецький рятувальник”

 
Щодо конкурсного відбору на стажування у Німеччині за Програмою

В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині (інформація щодо форматів стажування додається).

Інформація щодо конкурсного відбору

Інформація Товариства з міжнародного співробітництва GIZ щодо форматів стажування

 

До уваги територіальних громад

 
Розпочинається операція „Первоцвіт 2015”

Для охорони і збереження ранньовесняної флори щорічно проводиться природоохоронна операція „Первоцвіт”.
Головною метою щорічної природоохоронної акції є збереження ранньоквітучих, реліктових рослин, занесених до Червоної книги України, та попередження правопорушень у цій сфері.

 
ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ   ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ   ТЕХНІКУМ-ІНТЕРНАТ ОГОЛОШУЄ   ПРИЙОМ   АБІТУРІЄНТІВ   НА 2015-2016 РІК ЗА   СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ

 

У період з 15 по 17 грудня 2015 року у міжнародному виставковому центрі м. Карачі буде проведено 11-ту міжнародну азійську виставку будівельного обладнання, матеріалів та меблів «11 Build International Exhibition and Conference»

 
Перепідготовка управлінських кадрів для сфери підприємництва

Конкурсний відбір на участь у Програмі з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва

Fit for partnership with Germany

 

Для вирішення питань, пов"язаних з тимчасовим перебуванням, громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та волонтерів і громадських організацій стосовно антитерористичної операції встановлені «гарячі телефонні лінії»
(03133) 2-18-89
(03133) 2-33-61

 

До відома суб"єктів господарювання,які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням

Згідно з пунктом 9 статті 1 вказаного Закону суб"єкти господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами, дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення, напівдорогоцінним камінням, підлягають обов"язковій реєстрації в Пробірній службі.

 

Третя черга часткової мобілізації проводиться з метою підтримання обороноздатності держави та завершення проведення АТО

 
03.06.2014

Інформація щодо зони преференційної торгівлі ЄС для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності області – експортерів до країн Європейського Союзу

 

Рекомендації щодо дій населення у разі загрози та виникнення вибуху, у тому числі тих, що виникли внаслідок терористичної діяльності

 

Керівникам виконкомів місцевих рад,підприємств, організацій, установ району
Про комплектування батальону територіальної оборони в Закарпатській області.

 
Шановні мешканці Свалявського району!

Запрошуємо представників громадськості, фахівців долучитися до обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)», розробленого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з метою реалізації Концепції реформування місцевого самоврядування, інформацію про який розміщено на офіційному веб-сайті Свалявської райдержадміністрації в рубриці "ОБГОВОРЮЄМО   ЗМІНИ ДО   ПРОЕКТУ ЗАКОНУ   УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ   ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ   УКРАЇНИ (ЩОДО   ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ)"

 
До відома власників та керівників підприємств, представників малого та середнього бізнесу

Пропозиція „Octogrup” Sp. z o. o. взяти участь у конференції щодо методів та процедур співробітництва з Європейськими фінансовими фондами, лізинговими компаніями та у інвестиційних проектах.

 
До відома суб"єктів підприємницької діяльності

Про тимчасову призупинку прийому документів для отримання дозволів на спеціальне водокористування, утворення та розміщення відходів  

 
Конференція з обговорення актуальних питань у сфері державних закупівель

У зв’язку з прийняттям нової редакції Закону України “Про здійснення державних закупівель” ДП “Зовнішторгвидав України” за підтримки Мінекономрозвитку України має намір провести 6 червня 2014 року у місті Києві конференцію з обговорення актуальних питань у сфері державних закупівель.

 

Щодо залучення спеціалістів до конкурсного відбору на перепідготовку за Програмою заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва у м. Свалява, філії Тернопільського економічного університету.

 
Цінова політика

З метою захисту громадян від цінового тиску та недопущення надмірного і безпідставного зростання цін на продукти харчування,   відповідно до ст.13   розділу IV Закону України „Про ціни і ціноутворення”, державне регулювання цін здійснюється Кабінетом Міністрів України, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування

 
Щодо конкурсного відбору на стажування у Німеччині за Програмою

В рамках Програми Мінекономрозвитку разом з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ планують проведення конкурсного відбору претендентів на стажування у Німеччині

 
ОГОЛОШЕННЯ !!!

В районі утворено штаб з питань розміщення сімей військовослужбовців та окремих сімей, які прибудуть
на території району
Телефон гарячої лінії   питань розміщення сімей військовослужбовців
Формування бази даних житла для тимчасового поселення   переселенців

 
Всеукраїнська акція   „Підтримай Українську армію”.

Просимо підтримати всеукраїнську акцію „Підтримай Українську армію”   та надати фінансову допомогу військовій частині   А 1556, яка дислокується в м.Мукачево.

 

Інформуємо, що на засіданні Президії Національної тристоронньої соціально-економічної ради прийнято Звернення сторін соціального діалогу на національному рівні щодо необхідності підвищення ефективності колективно-договірного регулювання трудових відносин (додається).

 
ОГОЛОШЕННЯ щодо участі у Програмі курсів підвищення кваліфікації

Державна екологічна академія післядипломної освіти та управління Мінприроди пропонує наступні заходи:
- реалізація проектів будівництва станцій біогазу;
- оснащення утилізаторами теплових відходів теплових агрегатів міст;
- впровадження технологій використання енергії відновлюваних джерел;
- проведення курсів підвищення кваліфікації з вищезазначених питань та інших енергозберігаючих технологій.

 
06.02.2014

Про наслідки захоплення адміністративних будівель, приміщень органів влади та наслідки створення перешкод в режимі роботи органів влади для населення та адміністративно-територіальних одиниць в цілому

 
Щодо державних соціальних стандартів та нормативів

Відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 12.09.2013 №34896/1/1-13 на запит Ради голів державних адміністрацій щодо повного переліку чинних державних соціальних стандартів та нормативів із посиланнями на нормативно-правові акти, в яких наведено кожен стандарт або норматив, Міністерство соціальної політики України надало інформацію щодо стану розробки, затвердження та запровадження державних соціальних стандартів та нормативів

 

Програма “Українська ініціатива” перепідготовка (друга вища економічна освіта)та стажування менеджерів за кордоном

 
ОГОЛОШУЄТЬСЯ   КОНКУРС !

засідання районного конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району, утвореного розпорядженням голови райдержадміністрації 12.08.2013 №228

 

Оголошення Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України щодо державної експертизи з енергозбереження.

 
08.10.2013

Щодо залучення спеціалістів до конкурсного відбору на перепідготовку за програмою “Українська ініціатива”

Згідно із Законом України ”Про Державний бюджет України на 2013 рік” передбачено кошти на реалізацію Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва.
Для реалізації цієї Програми був створений Міжвідомчий центр з організації перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (МЦПК).

 

Відповідно до листа Мінекономрозвитку України від 27.05.2013 №2801-08/18105-08 стосовно ініціативи Федерації канадських муніципалітетів (ФКМ) щодо можливості започаткування у 2015 - 2016 роках другої фази проекту Канадського агентства міжнародного розвитку ,,Місцевий економічний розвиток для міст України” (МЕРМ) (www.mled.org.ua) обласна державна адміністрація інформує про наступне.

 
29.08.2013

Свалявська районна державна адміністрація   оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території за межами села Поляна, урочище Тихий.
Місце ознайомлення з детальним планом – кабінет 117 райдержадміністрації. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються райдержадміністрацією до 01.10.2013р.   Громадські слухання проекту відбудуться 01.10.2013 р. об 11.00 год. в малому залі райдержадміністрації.

 
29.08.2013

Сусківська   сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території в с. Сусково, 100.
Місце ознайомлення з проектом детального плану – приміщення Сусківської сільської ради. Пропозиції до проекту містобудівної документації приймаються сільською радою до 01.10.2013р.   Громадські слухання проекту відбудуться 01.10.2013 р. о 15 год. в приміщенні Сусківської сільської ради.

 
29.08.2013

Дусинська сільська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій в с.Дусино, урочище «Ріка» та в с.Росош, вул. Зарічна та урочище «Ріка».
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Дусинської сільської ради. Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються сільською радою до 01.10.2013р. Громадські слухання проектів відбудуться 04.10.2013 р. о 14 год. в приміщенні Дусинської сільської ради.

 
29.08.2013

Свалявська міська рада оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах детальних планів територій в   м. Свалява по вул. Грушевського, Ломоносова, Мукачівській та Шевченка.
Місце ознайомлення з проектами детальних планів – приміщення Свалявської міської   ради.   Пропозиції до проектів містобудівної документації приймаються міською радою до 01.10.2013р. Громадські слухання проектів відбудуться 02.10.2013 р. о 15 год. в приміщенні міської ради.

 
08.08.2013

Свалявська районна державна адміністрація   оголошує про прийняте розпорядження голови райдержадміністрації від 06.08.2013 №224 «Про розроблення детального плану території», яким передбачено розроблення детального плану території за межами села Поляна, урочище Тихий.
Пропозиції щодо розроблення проекту містобудівної документації приймаються райдержадміністрацією (кабінет 117).

 
ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної групи з підготовки установчих зборів
Громадської ради при районній державній адміністрації

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Свалявській районній державній адміністрації відбудуться у вересні 2013 року.
До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.
Членство в громадській раді є індивідуальним.

 
ОГОЛОШЕННЯ

Районна державна адміністрація повідомляє, що згідно протоколу №2 від 08.08.2013 року, переможцем конкурсу засідання   конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій   робочого органу,   утвореного розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.02.2013 №49 та внесеними змінами розпорядженням голови райдержадміністрації від 17.07.2013 №195 визнано - приватне підприємство "Мукачів Авто-транспортні пасажирські перевезення",   директор Петренко Юрій Володимирович, юр. адреса м. Мукачево, вул. Маргітича, буд.35,кв.1.

 
31.07.2013

Рішення 25 сесії 6 скликання Плосківської сільської ради від 23.07.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення
детального плану території в с. Яківське"

 
31.07.2013

Рішення виконкому Солочинської сільської ради від 25.07.2013 р. № 26 Про розгляд рішення 38 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 18.07.2013 р. "Про внесення змін в рішення 36 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.06.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Солочин"
(Файл PDF)

 
31.07.2013

Рішення 38 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 18.07.2013 р. "Про внесення змін в рішення 36 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.06.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Солочин"
(Файл PDF)

 

Рішення виконкому Солочинської сільської ради від 25.07.2013 р. № 26
Лист 2
(Файл PDF)

 
12.07.2013

ОГОЛОШЕННЯ про засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу утвореного розпорядженням голови районної державної адміністрації від   21.02.2013 №49

Повідомляємо, що 8 серпня 2013 року о 10 годині в приміщенні малого залу адмінбудівлі райдержадміністрації та районної ради відбудеться чергове засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу.

Відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

 
04.07.2013

ОГОЛОШЕННЯ
про засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу утвореного розпорядженням голови районної державної адміністрації від   21.02.2013 №49

 

Рішення 24 сесії 6 скликання Плосківської сільської ради від 11.06.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення
детального плану території в с. Яківське"

 

Рішення 36 сесії 4 скликання Солочинської сільської ради від 04.06.2013 р. "Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Солочин"
(Файл PDF)

 

До Генерального консульства України в Чикаго надійшов лист від компанії ”Specified Components Co.” (м. Герні, штат Іллінойс) щодо пошуку партнерів в Україні з метою замовлення і придбання продукції деревообробної промисловості.

 
ОГОЛОШЕННЯ

про засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу утвореного розпорядженням голови районної державної
адміністрації від   21.02.2013 №49

Повідомляємо, що 10 червня 2013 року о 10 годині в приміщенні малого залу адмінбудівлі райдержадміністрації та районної ради відбудеться засідання конкурсного комітету з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу.
Заявку про участь у конкурсі просимо подати до райдержадміністрації в термін до 7 червня   2013 року за адресою : м. Свалява, площа Головна, 1 конт. тел. (031 33) 2 14 57 каб. 418, 419.   відділ інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації.

 
Національний конкурс впровадження проектів в сфері   електронного урядування.

Мета конкурсу – виявлення та поширення кращих практик органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади з впровадження інформаційних технологій на регіональних рівнях (село, селище, місто, район, область), спрямованих на підвищення ефективності управління територіальною громадою, розширення електронних сервісів для населення та підприємців, розвитку електронної демократії.

 

Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України оголошує про прийом до Інституту.
Додаткову інформацію можна отримати в Приймальній комісії за тел. (032)2248112 або e-mail: lridy_prujom@ukr.net, а також на веб-сайті www.lvivacademy.com.

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Стройненська сільська рада повідомляє, що громадське слухання щодо кварталу забудови в урочищі «Довге поле» села Черник переноситься на 16 квітня 2013 року о 11.00 за київським часом,громадське слухання відбудеться в приміщенні Стройненської сільської ради.

 

      Надання державним службовцям службового житла (постанова Кабінетів Міністрів України від 18.07.2012 № 681)   та присвоєння рангів під час призначення на посаду державного службовця (постанова Кабінету Міністрів України від 25.07.2012 № 680).

 

Матеріали щодо реформування системи підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад та Порядку проведення службового розслідування, затвердженого відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 25.07.2012 № 666

 

        Указом Президента України від 20 липня 2012 року № 453/2012 затверджено План заходів щодо реалізації у 2012 році положень Стратегії державної кадрової політики на 2012 – 2020 роки. Підготовку згаданого Плану забезпечено Нацдержслужбою України відповідно до Плану організації виконання Указу Президента України від 01.02.2012 № 45/2012 «Про Стратегію державної кадрової політики на 2012-2020 роки».

 


 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Економіка України - шлях до демократизації,солідарні підходи

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com