Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 22 Липень 2019 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Серед переможців конкурсу «100 кращих товарів України» — мінеральна вода "Свалявська" та оздоровчий

Днями в Києві були підбиті підсумки щорічного престижного Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України».

12 листопада в Києві відбулося нагородження переможців та лауреатів конкурсу, що проводився протягом трьох днів в "Українському домі" і був організований Держкомітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики.
Приємно відзначити, що серед цьогорічних переможців конкурсу "100 кращих товарів України" є й закарпатці.
Зокрема, свалявська фірма з виробництва мінеральної води ТОВ "Прогрес-С" стала переможцем у номінації "Продовольчі товари" за мінеральну воду "Свалявська".
Відповідний диплом вручили директорові ТОВ "Прогрес-С" Олександрові Дідовичу. Нагадаємо, що торік мінеральна вода "Свалявська" стала лауреатом конкурсу.
Крім того, на конкурсі визнано високу репутацію оздоровчого комплексу "Петрівська слобода", зведеногг відомим університетом "Україна" на околиці Міжгір»я — житловому масиві Прохідне. А точніше — в урочищі Квасівський, назва якого походить від тутешнього цілющого мінджерела. Успішно пройшовши всі етапи умов конкурсу   "100 кращих товарів України 2010 року", оздоровчий комплекс "Петрівська слобода" став переможцем в номінації "Роботи або послуги, які виконуються чи надаються у побутовій та виробничій сферах", заслужено здобувши диплом та статуетку-кубок, що їх вручили представниці університету "Україна" Ірині Таланчук та директору комплексу Василю Марковичу.
 

Промислові підприємства Свалявщини

 

Інвестиційні пропозиції

 

Регуляторна політика

 

Адмінпослуги

 

РЕГІОНАЛЬНА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СВАЛЯВСЬКОГО РАЙОНУ ДО 2015 РОКУ

 
29.11.2016

Реалізація інвестиційних проектів

 

Оголошення

 
 

„Одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку Держфінінспекції в Закарпатській області з громадянами є „телефон довіри”, який працює за номером в місті Ужгороді: 61-76-90.

 

Обговорення проектів законодавчих актів

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 226 внесено зміни   до Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів

 
 

ПОГОДА В СВАЛЯВІ 
© 2019 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com