Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Вівторок, 21 Січня 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  16.05.2010На українсько-словацькому кордоні – День добросусідства

В суботу, 15 травня, на прикордонному переході «Малий-Березний-Убля» українсько-словацького кордону пройшов щорічний День добросусідства.
На кордоні зустрілися делегації очолювані керівниками Пряшівського, Кошіцького самоврядних країв та Закарпатської області. Делегація Свалявського району, яку очолював голова райдержадміністрації Георгій Уліганинець зустрілася з делегацією округу Стара Любовня, очолювану головою окружної ради Петером Соколом.
Зустріч представників влади й громадськості прикордонних територій – це насамперед обговорення спільних проблем, пошуку шляхів поглиблення співпраці у різних сферах, в першу чергу культурній, спортивній, туристичній, історичній, тому для зміцнення цих зв’язків, під час зустрічі були підписані міжнародні протоколи   між Словацькими самоврядними краями та Закарпаттям.
Після офіційної частини гості свята ознайомилися з інформаційними стендами про розвиток різних галузей району, зокрема туристично-рекреаційної, а також художніми виробами народних умільців. З імпровізованим концертом виступили на святі аматори художньої самодіяльності Свалявщини.


Головний спеціаліст з питань внутрішньої
політики апарату райдержадміністрації.                 А.І.Вайдич    
   

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com