Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 20 Січня 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  11.05.201065-а річниця Перемоги у Великій Вітчизняні війні 1941-1945 років – свято радості та скорботи, пам’яті й безсмертя.

    У відповідності до прийнятого головою державної адміністрації розпорядження від 09.02.09 № 41 «Про відзначення в районі 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників і Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років» 9 травня в населених пунктах району відбулися   мітинги-реквієми, присвячені 65-ій річниці Великої Перемоги, покладання вінків до меморіалів та пам’ятників загиблим воїнам, святкові концерти, обіди за участю керівництва райдержадміністрації, виконкомів місцевих рад, ветеранів війни, учасників бойових дій. В урочистостях взяли участь більш 6 тис. громадян району.
      Напередодні святкування ювілейної дати з державного бюджету ветеранам війни виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 247,7 тис.гривень, 450 ветеранів війни нагороджено ювілейною медаллю «65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945г.». Райдержадміністрацією виділено з районного бюджету кошти в сумі 950 грн. для надання фінансової підтримки районній раді   ветеранів війни і праці. Пройшли урочисті зустрічі молоді з ветеранами Великої Вітчизняної війни.
    Урочисто і нетрадиційно пройшло святкування 65-ї річниці Великої Перемоги у місті Сваляві. Колони ветеранів Великої Вітчизняної війни, трудових колективів у супроводі траурної мелодії духового оркестру «Гелікон» підійшли до могил загиблих воїнів і поклали квіти. Зазвучав гімн України і розпочався мітинг, під час якого виступили і привітали всіх ветеранів   міський голова І.І.Ревтій, ветеран Великої Вітчизняної війни Г.С.Мішко, студентка Технічного коледжу Марія Плоскіна.
    Голова райдержадміністрації Г.П.Уліганинець, привітавши ветеранів, вручив цінний подарунок одному з найстаріших, обпалених війною, полковнику у відставці, ветерану Великої Вітчизняної війни Костянтину Тимофійовичу Сутулову.
    Вітали ветеранів, віддавали дань шани загиблим     учні міської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Під час урочистого закриття мітингу, молоді воїни салютували. Біля могил загиблих героїв та стоячих поруч сивоголових ветеранів пройшли колоною молоді солдати і самодіяльний народний духовий оркестр «Гелікон». Під кінець свята аматори художньої самодіяльності Свалявщини виступили   з великим концертом.  

Головний спеціаліст з питань внутрішньої
політики апарату райдержадміністрації         А.І.Вайдич

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com