Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Неділя, 16 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  26.04.2010

Вийшли на суботник організовано
Минає другий місяць весни, який поставив нас перед фактом: хоч з вигляду санітарно-екологічна картина нашого району здається благополучною, та, придивившись уважно, побачиш чимало явних недоробок, упущень, погрішностей. Отже, великою була необхідність зробити більше задля благоустрою і покращення санітарно-екологічного стану наших міста і сіл. Тож оголошений Всеукраїнський суботник, а відтак і відповідне доручення голови ОДА підтримати його своєю участю 24 квітня ц. р. з метою належної підготовки до святкування Дня Перемоги та покращення благоустрою території населених пунктів в районі, стали прекрасною нагодою. Згуртувались і організовано взятись за справу всім мешканці Свалявщини. Рекомендації щодо обсягів та характеристики робіт визначили на засіданні члени районного штабу з проведення суботника. Участь у заході взяли виконкоми міської та сільських рад, управління, відділи РДА, а також колективи підприємств, організацій та установ. Долучились до справ й індивідуальні власники житлових будинків. Проводилось впорядкування кюветів і тротуарів, берегів річок, потічків у межах їх прилягання до ділянок землекористування, населенні пункти, торгові, побутові, навчальні і дошкільні заклади, установи охорони здоров’я, культури, індивідуальні та комунальні житлові будинки, пам’ятники, обеліски, кладовища, огорожі. Впорядкували й діючі сміттєзвалища, озеленювали прилеглу до них територію тощо. Хто не встиг зробити це раніше, то оновлювали написи населених пунктів, вулиць, площ, адмінбудинків, вивісок, дорожніх знаків відповідно до законодавства України.
І ось суботник відбувся. Підсумком організованого виходу на працю задля благоустрою та поліпшення санітарного стану міста і сіл є такі дані, надані редакції газети начальником відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Любов’ю Мигович, яка й була головним координатором цього важливого дійства.
– В ході суботника з благоустрою та санітарної очистки району проведено очистку кюветів і канав протяжністю – 45,5 км, берегів річок – 32,7 км, придорожніх смуг – 27,8 км. Здійснено відповідні рейди по обрізці 65 дерев, побілено 980 дерев, висаджено 560 саджанців цінних та рідкісних порід дерев, ліквідовано несанкціонованих сміттєзвалищ – 72 од., вивезено сміття – 270 м3, приведено в належний санітарний та естетичний стан усі бюджетні установи, що знаходяться на території району, прибудинкових територій – 4000 м2, парків – 1300 м2, скверів – 6300 м2, дитячих майданчиків – 1700 м2, спортивних майданчиків – 3300 м2, кладовищ – 52 од., братських могил – 3 од., одиноких могил – 25 од., меморіальних комплексів – 14 од., пам’ятка дерев’яної архітектури – 1 од.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com