Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 16 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Іван Русин провів нараду стосовно вжиття заходів з ліквідації небезпечних рослин

Нещодавно заступник голови Свалявської райдержадміністрації Іван Русин провів нараду на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 2.04.2015 р. №101 «Про заходи щодо ліквідації осередків карантинного бур’яну – амброзії полинолистої та багаторічної рослини – борщівника Сосновського», в якій взяли участь начальник управління агропромислового розвитку РДА Микола Чернуха, представники Мукачівського міжрайонного управління водного господарства Іван Раточка та Державної інспекції сільського господарства в Закарпатській області Віталій Браславський.
Першим виступив Микола Чернуха, котрий ознайомив присутніх з ходом виконання заходів стосовно боротьби з бур’янами згідно з дорученням голови райдержадміністрації від 30.04.2015 р. №01-08/23. Микола Іванович зауважив, що станом на сьогодні виконавцями даного доручення, на превеликий жаль, не проведено належної роботи щодо знищення небезпечних рослин.
В свою чергу Віталій Браславський повідомив, що ним було проведено роз’яснювальну роботу з головами та землевпорядниками сільських рад Свалявщини щодо боротьби з борщівником Сосновського. Віталій Вікторович наголосив, що контроль за раціональним використанням земель та недопущення їх забруднення є прямим обов’язком керівників територіальних громад, але, як показує практика, не кожен сільський голова це чітко усвідомлює. Приміром, на території Сусківської, Неліпинської та Ганьковицької сільських рад заходи щодо ліквідації борщівника Сосновського взагалі не вживались. Натомість державний інспектор сільського господарства в Закарпатській області відзначив роботу Голубинської сільради, оскільки там не тільки знищили осередки зростання цієї небезпечної рослини, але й виорали землю, де ріс борщівник, а згодом – висадили картоплю. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com