Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 20 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Відбулося засідання колегії райдержадміністрації


У вівторок, 28 квітня, під головуванням керівника Свалявщини Івана Микульці відбулося засідання колегії райдержадміністрації за участі заступників голови РДА Ярослава Попика та Івана Русина, начальника райфінуправління Руслани Прожегач, т.в.о. начальника відділу економічного розвитку та торгівлі Діани Боднар, начальника управління Держказначейської служби Ернеста Лисовича, начальників Свалявської ОДПІ Ганни Лендєл, районного управління Пенсійного фонду Лесі Нестерчук, відділу освіти Едіти Грабар, відділу охорони здоров’я Аліни Габрон, заступника директора Свалявського РЦЗ Ганни Івановчик та ін., де обговорили говорили про підсумки соціально-економічного розвитку району за січень–березень 2015 року та підсумки виконання бюджету району за І квартал поточного року.
Про підсумки соціально-економічного розвитку району за І квартал 2015 року розповіла очільниця відділу економічного розвитку та торгівлі Діана Боднар, котра зазначила, що стабілізація ситуації в промисловості сприяла зростанню виробництва основних видів промислової продукції, нарощуванню випуску товарів народного споживання. Відтак підприємствами було реалізовано продукції на суму близько 143 млн. грн., що на 32% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Простежуються і значні темпи зростання реалізованої продукції: харчова промисловість – на 27,6%, виробництво деревини та виробів – 48,9%, хімічне виробництво – у 2,3 раза, виробництво електричного та електронного устаткування – на 81,4%, виробництво гумових і пластмасових виробів – на 25,2%. Стосовно підприємств, то обсяг реалізованої продукції збільшили ТДВ «Свалявські мінеральні води», ТОВ «Плосківський завод мінеральних вод», ПП «Глобус», ТОВ «Маргіт», МПП «Алекс», ТОВ «Мрія Голд», ТОВ «Грифсканд-Свалява», ТОВ «Форшнер Україна» та ін. Сільськогосподарськими товаровиробниками впродовж звітного періоду вироблено 543 тонни м’яса, 3028 тонн молока, 1437,3 тис. шт. яєць. В господарствах утримуються 5468 голів ВРХ, 9394 свиней, овець та кіз – 6187, птиці – 55,5 тис. голів.
В свою чергу, начальник райфінуправління Руслана Прожегач підсумувала виконання бюджету району за січень–березень поточного року: дохідна частина зведеного бюджету Свалявщини на І квартал 2015 року затверджена в сумі 9048, 0 тис. грн., за відповідний період фактично мобілізовано 13437,1 тис. грн., що становить 148,5% плану. Виконання дохідної частини загального фонду місцевих бюджетів за січень–березень становить 151,1%, а дохідну частину загального фонду районного бюджету виконано на 146,1%. Стосовно видаткової частини зведеного бюджету Свалявського району, то вона виконана на 79,1%. По загальному фонду забезпечено фінансування видатків на 90,3%, відтак на утримання закладів соціально-культурної сфери спрямовано 51742,7 тис. грн.: 34,4% від загального обсягу складають видатки на освіту, 11,7% – утримання закладів охорони здоров’я, 43,2% – видатки на соцзахист та соцзабезпечення, 4,5% припадає на утримання культосвітніх закладів. На фінансування захищених статей видатків та енергоносіїв по бюджетній сфері спрямовано 53713,0 тис. грн.: на оплату праці з нарахуваннями – 24202 тис. грн., оплату енергоносіїв – 4928,2 тис. грн., на соціальні виплати населенню – 24582,3 тис. грн.
Вислухавши звіти керівників підрозділів РДА, очільник району Іван Микульця підкреслив, що попри важку економічну та суспільно-політичну ситуацію в країні, наш район демонструє далеко не найгірші показники. Звісно, є багато проблемних питань, але тільки спільними зусиллями, працюючи злагоджено, скажімо так, пліч-о-пліч, нам вдасться подолати їх.
Далі присутні заслухали інформації керівників окремих управлінь, відділів РДА, територіальних служб органів виконавчої влади з питань, що стосуються вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку та виконання закріплених бюджетів тощо.
На завершення засідання колегії керівники району, користуючись нагодою, привітали головного казначея району Ернеста Лисовича з 20-ю річницею створення Державної казначейської служби України. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com