Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


У четвер, 16 квітня, т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця, заступник голови Свалявської районної ради Василь Попович, заступник голови РДА Іван Русин, а також представники управління Держземагентства у Свалявському районі, сектора містобудування та архітектури, управління соціального захисту населення, районного центру зайнятості, депутати райради та представники громадських організацій зустрілися з бійцями – учасниками антитерористичної операції, аби обговорити ключові питання щодо медичного та соціального забезпечення воїнів АТО.
Найперше обговорили питання стосовно соціального забезпечення учасників АТО, відтак бійці поцікавились, які саме пільги їм передбачені, на що очільник Свалявщини Іван Микульця повідомив, що влада району старається всіляко підтримувати захисників Вітчизни, виділяє їм грошову допомогу, земельні ділянки, забезпечує санаторно-курортне лікування, але для того, аби бійці мали усі передбачені законодавством пільги, потрібно, щоб кожен солдат отримав статус учасника бойових дій. Ні райдержадміністрація, ні райвійськкомат такі посвідчення не видає, це в компетенції лише Міністерства оборони України. Тому влада району може лише надіслати відповідне звернення до оборонного відомства, аби там прискорили процедуру видачі посвідчень учасника бойових дій.
Не залишили поза увагою і питання щодо медичного забезпечення. Військовослужбовці запропонували відкрити у райлікарні спеціальні кабінети для медичного обслуговування учасників антитерористичної операції, де б бійці могли регулярно проходити висококваліфіковане медичне обстеження, а за необхідності – і лікування. Окрім цього, солдати нарікали й на бюрократичну тяганину, відтак попросили відповідні відомства району значно спростити цей процес і разом з тим опублікувати у ЗМІ та інших інформаційних ресурсах перелік усіх необхідних документів, котрі необхідні для одержання тих чи інших соціальних послуг. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com