Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 29 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Боєць АТО отримав дванадцятиденну путівку в оздоровницю

Боєць АТО отримав дванадцятиденну путівку в оздоровницю
Нагадаємо, що у середу, 1 квітня, т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця мав зустріч з військовослужбовцем 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади Павлом Шараничем, котрий брав безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції на сході. Спілкуючись з бійцем, очільник району запевнив, що той отримає цілковито безкоштовну дванадцятиденну путівку в оздоровчий комплекс «Сонячна Поляна», аби поправити здоров’я і добре відпочити.
Поселити бійця в оздоровницю вирішили відразу після розмови, відтак, не гаючи часу, керівник Свалявщини та військовослужбовець вирушили до санаторію, де на них вже чекали головний лікар та інші працівники пансіонату. На ресепшені Павла ознайомили з послугами, які надає «Сонячна Поляна», повідомили, що спочатку необхідно пройти медичне обстеження, після чого лікарі призначать необхідний комплекс оздоровчих процедур.
До речі, у той самий день Іван Микульця також завітав до оздоровниці «Квітка Полонини» (ТОВ «Сузір’я»), де наші земляки – учасники АТО вже декілька днів проходять курс медичної реабілітації. Бійці розповіли, що цілком задоволені перебуванням в даному санаторному комплексі, відзначають високопрофесійну та відповідальну роботу всього персоналу, дякують за можливість добре відпочити після довготривалого перебування на східному фронті. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com