Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 29 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  КЕРІВНИК РАЙОНУ ПОСПІЛКУВАВСЯ З БІЙЦЕМ-ПРИКОРДОННИКОМ, ЩО БРАВ УЧАСТЬ В АТО

Нещодавно т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця мав чергову зустріч з військовим, котрий протягом декількох місяців проходив військову службу в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Цього разу керівник Свалявщини вів розмову з бійцем третьої мотоманевреної групи Західного регіонального управління Державної прикордонної служби, котра охороняла пункт пропуску «Красна Талівка», що на Луганщині. За словами хлопця, спочатку несли службу в Хустському районі (ВПС «Яблунівка»), згодом – у Львівській області. Через деякий час прикордонників направили до Харківської області, а звідти – в село Красну Талівку Станичо-Луганського району Луганської області, тобто безпосередньо в зону проведення АТО. Понад два місяці вони виконували поставлені перед ними бойові завдання, після чого їхню мотоманеврену групу замінили інші прикордонники. Очільник району Іван Микульця також поцікавився у бійця, чи вистачало їм продуктів харчування, військової амуніції та інших речей. Хлопець запевнив, що солдати були забезпечені практично всім, оскільки активно допомагали і командування військової частини, і волонтери, і місцеві жителі, котрі, до слова кажучи, ставились до прикордонників досить добре, без жодної агресії чи прояву ворожнечі.
Завершуючи розмову, Іван Микульця подякував бійцю-прикордоннику за мужність і неабиякий патріотизм, побажав міцного здоров’я, успіхів і справжньої військової витримки. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com