Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 26 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  ЗУСТРІЧ З БІЙЦЕМ 128-Ї БРИГАДИ

25 лютого очільник Свалявщини Іван Микульця зустрівся з бійцем 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади (військовий з певних причин попросив не вказувати його імені), котрий нещодавно приїхав додому із зони проведення АТО у п’ятнадцятиденну відпустку.

В першу чергу керманич району поцікавився у бійця його самопочуттям, після чого попросив розповісти про нелегкі солдатські будні. Хлопець повідомив, що до війська його мобілізували влітку минулого року: «Спочатку служив у Закарпатському батальйоні територіальної оборони, через деякий час для подальшого проходження військової служби був направлений в місто Котовськ Одеської області, що знаходиться на кордоні з Придністров’ям, а два місяці потому потрапив у розподільчий центр АТО в Харківській області, звідти – в місто Краматорськ, де разом з побратимами тримали оборону місцевого летовища, що має стратегічне значення». На запитання Івана Микульці про рівень забезпечення, хлопець запевнив, що з продовольством проблем не виникало, спочатку бракувало військової амуніції, але потім все-таки видали новеньку форму, придбану за кошти, що були зібрані в Закарпатській області. Згадав боєць і про волонтерів, котрі також всіляко допомагають військовим і продуктами, і одягом, і технічними засобами, а також наголосив на необхідності ротації, оскільки ті солдати, що по декілька місяців перебувають в зоні АТО, досить виснажені і потребують відпочинку.
На завершення зустрічі керівник Свалявського району побажав бійцеві здоров’я, витримки і благополуччя, подякував за проявлений патріотизм, відданість та мужність, а також нагадав, що всі учасники антитерористичної операції мають право на земельну ділянку та одноразову грошову допомогу, котру надасть і Свалявська райдержадміністрація, і Закарпатська обласна рада. Потрібно лише якнайшвидше звернутися з відповідними заявами, додавши до них всі необхідні документи, в тому числі і довідку учасника АТО. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com