Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 29 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  ПЕРША ПАРТІЯ ПРОДОВОЛЬЧОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВОЇНІВ АТО – ВЖЕ В ДОРОЗІ13 лютого, напередодні Дня святого Валентина, зі Сваляви в зону проведення антитерористичної операції вирушила вантажівка з продуктами харчування, які, нагадаємо, для бійців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади зібрали учні та вчителі загальноосвітніх шкіл району, а також працівники ТОВ «Максібуд»
Зібране продовольство на Схід погодилися доставити ужгородці Михайло та Євген, котрі якраз таки їхали в зону АТО, аби передати 128-й бригаді, в якій, до речі, служить їх друг, придбаний на власні кошти дизельний генератор. Оскільки вантажний мікроавтобус хлопців був практично порожнім, тому й вирішили заодно відвести солдатам гостинці від школярів та педагогів усього Свалявського району.
Попередньо харчі були сортовані, а потім ретельно упаковані свалявськими волонтерами, після чого продукти завантажили в мікроавтобус: і тут на допомогу активістам прийшли учні міських ЗОШ №1 і ЗОШ №2, а також працівники райдержадміністрації, в тому числі т. в. о. голови Свалявської РДА Іван Микульця та його заступник Іван Русин. Звісно, не все вдалося вмістити у вантажівку, тому чергову партію продуктів харчування для бійців 128-ї бригади планують відправити вже найближчим часом.
До речі. Пам"ятають волонтери і про переселенців із Дебальцева, тому частину відправленого на Схід продовольства відвантажать у Слов"янську - для людей, котрі були вимушені покинути власні домівки.

ВІДЕО Телекомпанія М-студіо 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com