Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 27 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  «ПОТРІБНО ЗАМІНИТИ НАШИХ ЗЕМЛЯКІВ, КОТРІ ПРОТЯГОМ ТРИВАЛОГО ЧАСУ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ПЕРЕДОВІЙ»

Більше трьох тижнів в Україні триває четверта хвиля часткової мобілізації, оскільки виникла необхідність замінити тих солдат, котрі вже майже рік перебувають в зоні проведення антитерористичної операції на сході. Про те, як проходять мобілізаційні заходи на території Свалявщини, розповів керівник району, кандидат юридичних наук Іван Іванович Микульця.

– Ще до офіційного старту четвертої хвилі мобілізації, – розповів посадовець, – у адмінбудинку Свалявської РДА неодноразово проходили зустрічі з представниками військкомату, райвідділу міліції, прокуратури, головами територіальних громад, а також керівниками суб’єктів господарювання Свалявщини, на яких детально обговорювались буквально всі нюанси проведення четвертої хвилі мобілізації на території району, оскільки виникла необхідність проведення ротації, тобто потрібно замінити наших земляків, котрі протягом тривалого часу перебувають на передовій. Ми просто-напросто зобов’язані дати їм можливість трохи відпочити, побачитись з рідними та близькими, зняти фізичне та психологічне навантаження, а за необхідності – пройти курс медичної реабілітації.

– У Законі України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» чітко зазначено, що органи місцевого самоврядування здійснюють контроль виконання мобілізаційних завдань. Скажіть, будь ласка, ви задоволені роботою голів територіальних громад Свалявщини стосовно мобілізації?

– Хочеться, аби сільські голови більш активно брали участь у мобілізаційних заходах на території населених пунктів, тобто у повному обсязі виконували поставлені перед ними завдання. Наразі роботою Керецьківської та Ганьковицької сільських рад я, відверто кажучи, незадоволений, оскільки з цих територіальних громад до Збройних сил не мобілізовано жодного військовозобов’язаного.

– Станом на сьогоднішній день, скільки військовозобов’язаних вже мобілізували до війська?

– За період четвертої хвилі мобілізації 30 мешканців Свалявщини поповнили ряди Збройних сил України. Це і добровольці, і ті, що звернулися до військкомату за повісткою.

– Іване Івановичу, на скільки мені відомо, четверта хвиля мобілізації передбачає також і вилучення техніки в різних підприємств як приватної, так і державної форм власності. Що ви можете сказати стосовно цього?

– Нова хвиля мобілізації дійсно передбачає вилучення техніки для потреб Збройних сил України. З цього приводу декілька раз зустрічався з підприємцями району, в результаті чого ТОВ «Контакт-5» надало вантажний автомобіль марки «КрАЗ», а причіп до нього виділило ТОВ «Аква-Поляна».

– Як Свалявщина відреагувала на заклик допомогти Українському війську?

– В районі доволі активно проводиться збір коштів, продовольства та всього необхідного для бійців, що задіяні в проведенні антитерористичної операції на сході України. Хотів би щиро подякувати керівникам таких підприємств, як ТОВ «Сузір’я», ТОВ «Контакт-5», ТОВ «Максі-Буд», ПП «Глобус», ДП «Свалявське ЛГ», МПП «Андезит», ТОВ «Аква-Поляна», ТОВ «Алеф», а також свалявським волонтерам, адже коли виникла необхідність підтримати Українське військо, і підприємці, і громадські активісти не залишились осторонь, а навпаки – постійно допомагали бійцям, котрі відстоюють інтереси нашої держави на сході.

– 5 лютого Ви мали нараду з директорами загальноосвітніх шкіл Свалявщини, де звернулися до них з проханням організувати у школах збір продуктів харчування для бійців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Вже можна зробити якісь висновки?

– Хочу відразу сказати, що педагогічний колектив, школярі та, звісно ж, батьки з повною відповідальністю поставились до цієї, скажімо так, акції. Практично всі загальноосвітні навчальні заклади міста та району зібрали чималу кількість різноманітних продуктів харчування, добре упакували їх, і вже незабаром ця допомога буде відправлена нашим хлопцям в зону АТО. Така небайдужість та беззаперечний патріотизм з боку педагогів та школярів – на правду викликають захоплення та гордість.

– На завершення нашої розмови розкажіть, будь ласка, скільки в районі перебуває вимушених переселенців?

– Зараз на Свалявщині проживає 92 переселенці. Стосовно цього хотів би звернутись до мешканців району: якщо хтось готовий прийняти до себе на проживання осіб, що переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення антитерористичної операції, прошу звертатися за телефоном: 2-44-51. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com