Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Понеділок, 24 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Інвентаризація та приведення до належного стану об’єктів цивільного захисту населення – про це та багато інше говорили на нараді, яку провели заступники голови Свалявської райдержадміністрації Ярослав Попик та Іван Русин у п’ятницю, 6 лютого. У нараді взяли участь керівники та фахівці структурних підрозділів РДА, Свалявського райвідділу УДСНС, райавтодору, районного комунального підприємства водопостачання та водовідведення, районного бюро технічної інвентаризації, Свалявського РЕМ, санепідемстанції, а також голови територіальних громад Свалявщини.
Перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Попик відразу розпочав з головного – приведення усіх бомбосховищ та приміщень, що можуть використовуватись для укриття, до належного стану. «Зараз такий час, коли ми маємо бути готові до всього, – наголосив посадовець. – Думаю, не потрібно зайвий раз нагадувати про те, що нині на сході країни вирує повноцінна війна. Зважаючи на ці обставини, кожен керівник організації чи установи, кожен голова сільської ради повинен з повною серйозністю віднестися до питання приведення у належний стан бомбосховищ, котрі, у разі виникнення різноманітних надзвичайних ситуацій, можуть стати надійним прихистком».
В ході наради присутні також розглянули важливі питання стосовно розміщення вказівників на об’єктах цивільного захисту та інформування населення про місцезнаходження бомбосховищ усіма можливими засобами, на що очільник райвідділу УДСНС України в Закарпатській області Іван Токарський повідомив: «Свалявські надзвичайники вже розпочали підготовку до друку спеціальних буклетів, в яких міститься інформація про об’єкти цивільного захисту на території району. Подібне плануємо розмістити в районній газеті, ефірі телебачення та на веб-сайтах».
На завершення зустрічі Ярослав Попик попередив присутніх, що найближчим часом до району з перевіркою може навідатись спеціальна комісія: «Незабаром у області працюватиме комісія, до складу якої входитимуть представники Міноборони, Кабміну та облдержадміністрації. Вони провірятимуть усі об’єкти цивільного захисту, тому прошу не ігнорувати мої слова, а з максимальною відповідальністю підійти до вирішення тих важливих питань, про котрі ми говорили на сьогоднішній нараді». 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com