Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 29 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  У ШКІЛЬНИХ БОМБОСХОВИЩАХ НАВЕДУТЬ ПОРЯДОК

Привести до належного стану споруди цивільного захисту у школах доручив директорам загальноосвітніх навчальних закладів району т. в. о. голови Свалявської райдержадміністрації Іван Микульця на нараді, що відбулася 5 лютого у малому залі засідань, де також були присутні перший заступник голови адміністрації Ярослав Попик, головний спеціаліст з питань цивільного захисту Олександр Бака та головний фахівець Свалявського РВ УДСНС України в Закарпатській області Антон Тарасов

«Найперше треба навести порядок у бомбосховищах, опісля – забезпечити їх необхідним інвентарем, тобто у кожному шкільному укритті повинні бути створені оптимальні умови для перебування в них людей», – зауважив Іван Микульця. В свою чергу перший заступник голови РДА Ярослав Попик акцентував на необхідності нанесення вказівників, що допоможуть зорієнтуватися під час виникнення надзвичайної ситуації і, відповідно, скерують до захисної споруди.
Керівники Свалявщини також звернулися до присутніх освітян з проханням, аби ті організували у школах збір продуктів харчування та іншого продовольства для наших земляків – бійців 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. «Зараз наші хлопці перебувають в самісінькому епіцентрі подій: ведуть запеклі бої в районі Дебальцева, тому, як ніколи, потребують нашої підтримки, – повідомив Іван Микульця. – Продукти харчування можуть бути найрізноманітніші, але військовослужбовці просять присилати харчі з тривалим терміном зберігання, наприклад, сухофрукти, макаронні вироби, крупи, цукор, мед, консерви тощо». 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com