Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 29 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Свалявщина увійшла у новий рік, хоч і за старим стилем, з бюджетом

Минулого вівторка відбулася позачергова двадцять восьма сесія районної ради шостого скликання, в якій з 28 депутатів взяли участь 27. На засіданні були присутні т.в.о. голови райдержадміністрації Іван Микульця, заступники голови райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники окремих управлінь та відділів РДА, прокурор Свалявського району. Було обрано секретаріат у складі Івана Сая, Василя Зварича та Василя Желізняка.
На розгляд сесії виносилось два питання „Про районний бюджет на 2015 рік” та „Про витрати на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2015 рік”. Однак у процесі голосування порядку денного депутат Володимир Станкович запропонував озвучити звернення ініціативної групи про звільнення голови Свалявської районної ради шостого скликання і   розглянути дане питання першим.
Далі сесію вів заступник голови районної ради Василь Попович. Оскільки першим розглядалось запропоноване питання – про звільнення голови районної ради, – то було створено лічильну комісію з 5 депутатів у складі Віктора Гайпела, Ольги Кошелі, Михайла Таліяна, Юрія Бруняка та Івана Кеменяша.
Поки комісія вела підготовчу роботу до голосування, зробили перерву, а відтак сесія продовжила свою роботу.
Голова лічильної комісії Михайло Таліян ознайомив з протоколами лічильної комісії та порядком проведення таємного голосування, після чого розпочалась ця процедура.
За результатами таємного голосування, в якому взяли участь 24 депутати, рішенням ради І. Й. Гартавела звільнено із займаної посади (15 голосів "за", 8 – "проти" і 1 утримався).
Відповідним рішенням районної ради затверджено районний бюджет на 2015 рік та ви-трати на утримання районної ради і її виконавчого апарату на 2015 рік.
На цьому позачергова двадцять восьма сесія районної ради шостого скликання завершила свою роботу. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com