Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 28 Лютий 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  У Сваляві проведено інформаційно-праву годину з питання часткової мобілізаціїПитання першого етапу часткової мобілізації у 2015-му році є чи найбільш хвилююче та обговорюване серед громадськості.  
Так, 16 січня 2015 року у малому залі засідань Свалявської районнї державної адміністрації відбулася нарада з керівниками та працівниками кадрових служб підприємств і установ Свалявського району з питань організації проведення заходів четвертої хвилі мобілізації людських та транспортних ресурсів на території району. Участь у нараді взяли   завідувач сектору   з питань забезпечення мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, начальник відділення ОЗіК   Свалявсько-Воловецького об»єднаного районного військового комісаріату, працівники Свалявського районного   управління юстиції та УПФ у Свалявському районі. Під час заходу   завідувач сектору   з питань забезпечення мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Белла І.Е. ознайомив присутніх із Законом “Про затвердження Указу Президента України “Про часткову мобілізацію”. Виступаючи перед присутніми, доповідачі основну увагу звертали на виконання вимог чинного законодавства, які регулюють питання проведення мобілізаційних заходів в Україні, та відповідальність за його невиконання. Також були надані відповіді на запитання, які цікавили присутніх. Найчастіше звучали теми строкової служби, віку призовників, порядок призову, питання про те, хто буде мобілізований, коли і яким чином проводитимуться медичні комісії, питання щодо проходження солдатами бойової   підготовки у навчальних центрах.  
До відома, Закарпатська   область входить до числа 24 областей, в яких буде проведена часткова мобілізація.
Указ про часткову мобілізацію передбачає з 18 березня по 1 травня цього року звільнити в запас (демобілізацію) військовозобов»язаних, яких призвали під час часткової мобілізації, згідно указу Президента від 17 березня 2014 року.
Перша хвиля мобілізації в 2015 році, за словами голови РНБО Олександра Турчинова планується з 20 січня, тривалістю 90 днів. Наступна хвиля мобілізації вірогідно розпочнеться в квітні і буде тривати 60 днів. І з червня третя хвиля — також тривалістю 60 днів.
Під четверту хвилю згідно законодавства за віком можуть потрапити військовозобов»язані чоловіки віком від 25 до 60 років, та жінки віком від 25 до 50 років. Як зазначають в Генштабі, жінок будуть мобілізувати за потреби по кваліфікаційних рівнях.
Мобілізації не підлягатимуть громадяни, на утриманні яких є троє і більше дітей. Також мобілізації не підлягають аспіранти, студенти денної форми навчання, а також особи, які мають «бронь» на підприємстві.
Призову підлягають військовозобов»язані, які мають військову підготовку. Це фахівці механізованих військ – танкісти, артилеристи, фахівці протиповітряної оборони, зв»язку, ремонтники, спеціалісти радіоелектронної боротьби, техніки різних напрямків, водії, механіки тощо.
Повістка вважається врученою, коли на ній особисто розписався призовник. Наразі особам від 18 до 60 років також вручають запрошення до військкоматів для взяття на військовий облік та проходження медичного огляду. За ухилення від виконання військового обов»язку передбачається як адміністративна відповідальність, так і кримінальна відповідальність строком позбавлення волі від 2 до 5 років.
Мобілізованих четвертої хвилі в зону АТО будуть відправляти тільки після проходження повного циклу підготовки.
Збройні сили України за допомогою промислових підприємств та міжнародної матеріально-технічної допомоги проводять заходи щодо накопичення необхідних запасів та оснащення. В Генштабі запевняють, що без екіпіровки, форми та бронежилета в військові частини людей відправляти не будуть.
Нова хвиля мобілізації передбачає вилучення техніки національної економіки з підприємств усіх форм власності. Перевагу надаватимуть транспортним засобам та дорожно-будівельній техніці. Кількість такої техніки та ліміти вилучення встановлено рішенням Кабінету Міністрів. Вилучені автомобілі відправлятимуть на ремонтні бази, а звідти — в зону АТО. Техніка буде вилучатись безкоштовно, однак якщо вона буде знищена під час бойових дій, то держава повинна буде виплатити відшкодування. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com