Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  30.05.2014

Преміювання головного бухгалтера сільради


        Згідно з пп. 2 п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (із змінами) керівникам відповідних органів надано право в межах фонду оплати праці преміювати працівників.
    Преміювання працівників відбувається відповідно до їхнього особистого внеску в загальні результати роботи, а також до державних та професійних свят, ювілейних дат у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш як 10% посадових окладів та економії фонду оплати праці.
    Таким чином, для преміювання працівників має бути сформовано фонд преміювання в розмірі не менш як 10% посадових окладів та економії фонду оплати праці.
    Розмір премії конкретному працівникові визначається згідно з положенням про преміювання цієї установи, залежно від особистого внеску працівника в кінцевий результат роботи.
    Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівника визначаються в положенні про преміювання відповідного органу залежно від наявних коштів на ці цілі.
У положеннях про преміювання визначається коло працівників, на яких поширюється чинність преміальної системи, показники й умови преміювання щодо кожної категорії працівників. Показники преміювання визначають не лише право на одержання премії, а й її розмір.
      Преміюють працівників за рішенням керівника відповідного органу на основі наказу, де має бути визначено розмір премії залежно від особистого внеску працівника в загальні результати роботи. При цьому конкретний розмір премії максимальними розмірами не обмежується.

Головний   державний   інспектор   праці ТДІзПП   в   Закарпатській   обл.   І.Лопіт 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com