Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     П'ятниця, 13 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Конференція з обговорення актуальних питань у сфері державних закупівель

У зв’язку з прийняттям нової редакції Закону України “Про здійснення державних закупівель” ДП “Зовнішторгвидав України” за підтримки Мінекономрозвитку України має намір провести 6 червня 2014 року у місті Києві конференцію з обговорення актуальних питань у сфері державних закупівель.
Основна мета заходу – надати можливість представникам державних органів, розпорядникам державних коштів, державних підприємств, громадських організацій України ознайомитись зі змінами законодавства в сфері державних закупівель, отримати відповіді на актуальні питання щодо застосування нової редакції Закону України “Про здійснення державних закупівель” та підзаконних актів.
Крім цього, під час заходу будуть обговорюватись практичні питання, які виникають при здійсненні закупівель, зокрема стану та перспектив застосування механізму рамкових закупівель, функціонування веб-порталу, практики здійснення контролю закупівель, тощо.
До участі у конференції в якості доповідачів будуть запрошені представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної фінансової інспекції України, громадських організацій.
Вартість участі у конференції складає 1200,00 грн. з ПДВ за одну особу.
Бажаючі взяти участь у конференції, можуть направляти заявки на факс (044) 281-42-96 або на електронну адресу info@vdz.org.ua. Довідки за телефоном: (044) 281-42-65.       
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com