Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

20 березня в управлінні соціального захисту населення за участю секретарів сільських рад району при начальнику управління Мішко М.В., заступником начальника-начальником відділу у справах сім»ї та дітей Жданським І.І. та головним спеціалістом Фізер У.Г. проведено семінар – нараду. На порядку денному стояло питання «Порядок оформлення документів для присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»».
Головний спеціаліст відділу у справах сім»ї та дітей Фізер У.Г. надала роз»яснення відповідно до чинного законодавства, хто має право та може бути представлений до вказаної нагороди. В ході роз»яснення наголосила, що до присвоєння звання може бути представлена багатодітна матір, яка народила та виховала п»ятьох і більше дітей до восьмирічного віку, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. Почесне звання присвоюється за материнську самовідданість та зразкове виховання дітей. Стосовно сім»ї, та всіх критеріїв мати повинна забезпечувати для дітей умови   їх зростання у сім»ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти, формування високих духовних і моральних якостей, забезпечувати умови для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України. Обговорено випадки неблагополучних сімей, діти яких   були засудженими умовно, або знаходились в місцях позбавлення волі, набуття дітьми інвалідності по причині недбалого догляду з боку матері, виховання в інтернатних закладах, будинках дитини чи під опікою та піклуванням. Отже такі жінки не мають підстав для порушення клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
В ході семінар-наради представниками сільських рад було задано ряд питань, одним з яких, терміни та розгляд нагородних матеріалів. Таким чином, розгляд даного питання відбувається поетапно :
1. Нагородні документи готуються сільськими, міськими радами та передаються на розгляд до відповідної комісії (колегії) райдержадміністрації.
2. У разі підтримки кандидатури районною державною адміністрацією нагородні матеріали надсилаються департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.
3. Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації розглядає нагородні документи та подає до обласної державної адміністрації.
4. Обласна державна адміністрація опрацьовує нагородні документи на предмет законності висунення кандидатур на нагородження та наявності всіх документів, що підтверджують статус жінок, їх місце проживання, кількість дітей, інші дані та надсилає на погодження до Міністерства соціальної політики України.
5. Після отримання погодження Міністерства соціальної політики України нагородні документи подаються до Адміністрації Президента України, де формується відповідний Указ Президента України.
6. Кінцеве рішення про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» розглядається Адміністрацією Президента України та підписується відповідним Указом Глави держави.
Перед представникам сільських рад поставлено завдання чіткого   ведення обліку   та надання інформації щодо багатодітних сімей, які проживають на території району.
При підведенні підсумків учасники семінар-наради дійшли спільної думки   щодо порядку оформлення документів для присвоєння почесного звання України «Мати - героїня».  

Управління соціального захисту населення 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com