Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  20.02.2014

Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці

          Відповідно до статті 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення” пенсії за віком на пільгових умовах за списками №1 і 2 виробництв, робіт, професій,посад і показників, що дають право на пільгове забезпечення, затвердженими КМ України, а також пенсії, що можуть встановлюватися підприємствами і організаціями за рахунок власних коштів працівникам інших виробництв, призначаються за результатами атестації робочих місць.
          Згідно з постановою КМ України від 01.08.1992р. №442 “Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці” не рідше одного разу у п’ять років підприємства, установи чи організації, незалежно від форм власності і господарювання, повинні проводити атестацію робочих місць, визначати за її результатами перелік робочих місць, виробництв, робіт, професій і посад з пільговим пенсійним забезпеченням та ознайомити з ним працівників.
          Керуючись постановою Ради Міністрів України від 01.12.1990 р. №357 “Про державну експертизу умов праці”, головним спеціалістом-експертом з умов праці здійснюється забезпечення реалізації державної політики щодо соціального захисту працюючих, зайнятих на роботах з важкими і шкідливими умовами праці.
        Проводиться контроль за:
- правильністю застосування списків виробництв, робіт, професій, посад, за якими встановлюються пільгові пенсії та надаються додаткові відпустки;
- наданням працівникам підприємств, відповідно до законодавства, пільг та компенсацій за роботу у важких та шкідливих умовах праці;
- якістю проведення атестаії робочих місць за умовами праці тощо;
- надання щорічних додаткових відпусток здійснюється відповідно до         постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.1997р. №1290 “Про затвердження списків №1 і 2 виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників, в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці”.
Звертатися до експерта з умов праці, УСЗН, телефон: 2-33-62,
Кікало Мар’яна Вікторівна

Начальник управління   Мішко М.В. 
 
 
 
 
 
 
Повідомлення регіональних структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади
 
 
 
 
 

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану

 
 
 
ПОГОДА В СВАЛЯВІ


 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com