Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  „Майбутнє лісу в твоїх руках”

Всеукраїнська акція „Майбутнє лісу в твоїх руках”, ініційована державним агентством лісових ресурсів, яка традиційно восьмий рік поспіль триває з 21 березня по 20 квітня, відбулася днями в урочищі Долинки Ганьковицького лісництва на території Неліпинської сільської ради. На гектарній площі, вивільненій санітарними рубками, учасники заходу висаджували молоді деревцята бука, явора, ясеня, дуба звичайного, вирощених саме в шкілках Ганьковицького лісництва. Разом із спеціалістами цього лісового господарства (лісничий В. В. Сивулька, майстер лісу В. М. Бакус) працювали   директор ДП „Свалявське ЛГ” О. О. Дуфинець, головний лісничий держлісгоспу І. І. Метенько, лісничі чотирьох лісництв Свалявщини, а також активні помічники – учні Дусинського шкільного лісництва разом з директором цього навчального закладу В. М. Пацаном, керівником шкільного лісництва, вчителькою біології І. В. Сакаль та завучем з виховної роботи В. В. Гуйван. Як стверджують педагоги, залучення дітей до турботи про природу має позитивний вплив на їх виховання. Головне, в юних розвивається дбайливе ставлення до навколишнього середовища, стає правильним орієнтиром під час обрання майбутньої професії та в становленні їх як особистостей.
Значимість цієї акції підкреслили своєю участю в ній і керівники владних структур району та міста. На посадці лісу працювали голова райдержадміністрації Г. П. Уліганинець, міський голова І. І. Ланьо, заступники міського голови (перший) В. М. Сверлович, М. С. Лавкай, О. І. Кепенач, головний спеціаліст відділу раціонального природокористування держуправління охорони навколишнього природного середовища В. В. Росол, а також, як і годиться справжньому господарю територіальної громади, – Неліпинський сільський голова В. В. Мадяр.
Після успішного завершення справи на лоні природи біля вогнища, на якому пеклась картопля, шашлики, варився бограч, відбулася урочиста частина заходу, на якій керівники держлісгоспу дякували всім за успішно здійснену роботу з посадки молодих деревцят, по суті на заміну вирубаних старих і достиглих. О. О. Дуфинець наголошував, що дана справа проводиться в усіх лісництвах.
Крім цього, присутні почули багато інших розповідей про наші багатства природи та різноманітність фауни і флори. За активну участь в акції дітям вручили невеличкі подарунки, а відтак усіх присутніх на лісогосподарській роботі пригостили смачним обідом.
(Детальніше – в наступному номері газети).
На знімках: фрагменти з посадки лісу.

Ганна ГЕШТЕНЬ.

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com