Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Субота, 14 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Пропозиції суб’єктів Приволзького федерального округу (Російська Федерація) щодо налагодження співробітництва із Закарпатською областю

Республіка Башкортостан.
1. Постачання сільськогосподарської техніки для регіонів України, у т.ч.
самохідного енергозасобу КС-100 ,,Чулпан”, виробництва ВЛТ ,,Стерлітамакський агротехсервіс”, для косіння трави і зернових
культур.
2. Імпорт овочів і фруктів, експорт меду.
3. Залучення туристичного потенціалу регіонів України до програми
розвитку     соціального     туризму, яка впроваджується   Урядом   Республіки Башкортостан (туристичні подорожі для соціально незахищених верств населення, 40 відсотків вартості яких оплачується з державного бюджету республіки).
У Республіці Башкортостан діє довгострокова цільова програма ,,Розвиток внутрішнього, в'їзного туризму в Республіку Башкортостан   на 2012-2016 pp.”, одна із підпрограм якої має назву ,,Розвиток соціального туризму”. Відповідно до розділу 4.2 цієї підпрограми Державний комітет Республіки Башкортостан з підприємництва і туризму приймає від туристичних організацій пропозиції за маршрутами соціальних турів для подальшої їх реалізації в рамках підпрограми. Нею передбачено надання туристичних послуг соціально незахищеним верствам населення, у т.ч. інвалідам і дітям-інвалідам із супроводжуючими особами.
Відібрані експертною радою пропозиції включаються до переліку маршрутів, який розміщується на офіційних сайтах Державного комітету Республіки Башкортостан з підприємництва і туризму і Міністерства праці і соціального захисту населення Республіки Башкортостан.
Удмуртська Республіка:
1. Встановлення побратимських зв'язків із так званою ,,збройною столицею” Російської Федерації - м.Іжевськ.
2. Кооперація в галузі сільського господарства, зокрема можливість постачання високоякісної пшениці до Удмуртської Республіки.
3. Замовлення     сучасної     медичної     техніки     (електрокардіографи     і дефібрилятори), що не поступається за своїми характеристиками європейським аналогам   виробництва   ВАТ   ,,Іжевський     мотозавод   ,,Аксіон-холдінг”   (на території України його інтереси представляє компанія ,,Біомед”).
Кіровська область.
1. Встановлення партнерських зв'язків з Торгово-промисловою палатою Кіровської області.
-2-

Чуваська Республіка.
1. Налагодження співробітництва з містом Чебоксари, участь у виставках та ярмарках, що проводяться з нагоди дня міста (червень).
2. Постачання яловичини на ВАТ ,,Вурнарський м'ясокомбінат”.
3. Участь українських колективів у традиційному Всеросійському фестивалі народного мистецтва ,,Родники России”.
Нижегородська область.
1. Налагодження партнерських зв'язків з м.Дзержинськ та участь
українських товаровиробників у традиційних ярмарках.
2. Партнерство із заводом,,АвтоЛІК” щодо виробництва автомобільної техніки для МНС.
Компанією розроблена широка лінія автомобілів для різних служб МНС: аварійно-рятувальний, штабний, для кінологічної служби, малий лісо-патрульиий комплекс модульного типу, оперативний штаб (пересувний пункт управління), пожежно-технічна лабораторія, пожежний першої допомоги АПП, спеціальна лабораторія МНС (детальна інформація на сайті www.autolik.пп.ги).
ТОВ ,,АвтоЛІК” діє із 1999 року та є одним з провідних в Нижньому Новгороді підприємств з виробництва автомобілів спеціального призначення, їх подальшої реалізації в Росії та країнах СНД.
Це сучасний виробничий комплекс із власними виробничими потужностями і висококваліфікованим штатом співробітників. Модельний ряд автомобілів включає пересувні станції супутникового зв'язку для телебачення, мобільні радіочастотні комплекси, екологічні, криміналістичні, електротехнічні лабораторії, оперативні штаби, будинки на колесах, дорожні лабораторії, ,,автозаки” та ін. Компанія має оригінальні технічні розробки, оформлені патентами і свідоцтвами, а також власний зареєстрований товарний знак. Підприємство має угоди щодо застосування базових автомобілів і відповідні сертифікати якості.
Тут випускається сертифікована продукція з використанням широкої гами базових автомобілів і шасі: цільно-металеві фургони ГАЗЕЛЬ та SABLE, шасі ,,ВАЛДАЙ”, ,,САДКО”, ,,ТИГР”, цільно-металеві фургони FORD, ІVЕКО, VW, MERCEDES, шасі КАМАЗ, і автомобілі УАЗ. Має великий досвід з розробки автомобілів на базі шасі УРАЛ, ПАЗ і суцільнометалевих фургонів ПЕЖО.
Крім цього, ТОВ ,,АвтоЛІК” має сертифікат СМЯ згідно з ГОСТ Р ИСО 9001-2008 стосовно процесів проектування, виробництва і постачання спеціальних автомобілів, а також сертифікат відповідності на здійснення технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, машин і обладнання.
3. Реалізація на території України продукції ткацько-швейної фабрики ,,Ліана – Текстиль”, що понад 20 років займається виробництвом домашнього текстилю.
Фабрика має своє ткацьке і швейне виробництво. Основною продукцією фабрики є махрова тканина і вироби із бамбуку і бавовни (халати, пледи, рушники, комплекти для сауни, килимки і серветки). Вироби відрізняються стильним дизайном, високою якістю і низькими цінами. Виробництво постійно модернізується (встановлено бельгійське обладнання), колекція виробів регулярно оновлюється.
Фабрика розгляне будь-які пропозиції від покупців щодо асортименту, якості та обсягу випуску, а також індивідуальні замовлення на кольоровий дизайн тканини і наявність логотипів компаній (ознайомитися із цінами на вироби можна на сайті: www.liana-textil.ru; контактна особа: Сверчков Андрій Вікторович, тел.моб. +007 910 792 40 30, тел.: +007 831-4545003, +007 831- 4545076, e-mail: bambyk52@mail.ru).

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com