Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Середа, 19 Грудень 2018 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

УКРАЇНА
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови   Свалявської   районної   державної   адміністрації
Закарпатської   області25.   07.   2012 Свалява №   240

Про підготовку та відзначення в районі
Дня Державного Прапора України


Відповідно до статті 2 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання спільного розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради від 17.07.2012 № 32 „Про підготовку та відзначення в області Дня Державного Прапора України”, з метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, подальшого розвитку традицій патріотизму та духовності українського народу, виховання поваги громадян до державних символів України, утвердження національної свідомості, консолідації суспільства:

1. Затвердити   заходи   із   підготовки   та відзначення   в районі Дня Державного Прапора України (додаються).
2. Структурним підрозділам райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад забезпечити виконання зазначених заходів, про що інформувати райдержадміністрацію до 27 серпня 2012 року.
3. Головному спеціалісту з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію про виконання заходів подати голові райдержадміністрації   до   29 серпня   2012 року.
4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови державної адміністрації Грабар Е.В.

Голова державної адміністрації       Г.П. Уліганинець


      ЗАТВЕРДЖЕНО
      Розпорядження   голови
      державної адміністрації
      25.   07.   2012       №   240


ЗАХОДИ
із підготовки та відзначення в районі
Дня Державного Прапора України

1. За участі керівників місцевої влади організувати і провести церемонію урочистого підняття Державного Прапора України в м. Сваляві. Урочисте підняття Державного Прапора провести також у інших населених пунктах району і позашкільних установах та літніх оздоровчих таборах із денним перебуванням дітей.
Відділи райдержадміністрації: організаційно-кадрової роботи, культури і туризму, у справах сім’ї, молоді та спорту, виконкоми місцевих рад
23 серпня 2012 року

2. Забезпечити святкове оформлення населених пунктів району, встановлення максимальної кількості наявних та додатково виготовлених державних прапорів України на будівлях і на територіях адміністративних установ, організацій, підприємств, на балконах та у вікнах осель громадян.
Виконкоми місцевих рад
До 23 серпня 2012 року

3. Організувати та забезпечити проведення у населених пунктах району конференції, засідання за круглим столом, лекції, інші заходи роз’яснювально-просвітницького характеру, присвячені історії державної символіки, українського державотворення.
Відділи райдержадміністрації: освіти, культури і туризму спільно з виконкомами місцевих рад
Серпень 2012 року

4. Організувати у клубно-бібліотечних закладах та музеях району книжково-ілюстративні виставки, огляди літератури, фотостенди, проведення літературно-музичних тематичних вечорів та читацьких конференцій, присвячених символам української держави.
Відділ культури і туризму рай-держадміністрації спільно з викон-комами місцевих рад
Серпень 2012 року

5. Організувати і провести у позашкільних установах, літніх оздоровчих закладах і таборах із денним перебуванням дітей, дитячих дошкільних закладах урочисті лінійки, уроки, бесіди, присвячені українській символіці, зустрічі з депутатами органів місцевого самоврядування, науково-практичні конференції, диспути, літературно-музичні вечори, конкурси віршів та виховні години, спрямовані на виховання поваги до Державного Прапора України та інших символів держави.
Відділи райдержадміністрації: освіти, культури і туризму, у справах сім’ї,   молоді та спорту спільно з виконкомами місцевих рад
Серпень 2012 року

6. Організувати і провести авто- та велопробіги з державними прапорами вулицями населених пунктів району, присвячені Дню Державного Прапора України.
Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації спільно з виконкомами місцевих рад
23 серпня 2012 року

7. Сприяти широкому висвітленню на сторінках засобів масової інформації та електронних засобах масової інформації заходів з відзначення Дня Державного Прапора України.
Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації спільно з редакцією районної газети „Вісті Свалявщини”
Серпень 2012 року

 
© 2018 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com