Офіційний сайт Свалявської райдержадміністрацї та районної ради.
 
 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64  
   
     Четвер, 12 Березень 2020 р. Головна   /   Зворотній зв'язок   /   Пошук по сайту    
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

З А Т В Е Р Д Ж У Ю
Голова   районної
державної адміністрації
Г.П.Уліганинець

ПЕРЕЛІК ВІДОМОСТЕЙ,
що становлять службову інформацію
в Свалявській районній державній адміністрації
1. Відомості з питань мобілізаційної підготовки, які містять конфіденційну     інформацію про заходи мобілізаційної підготовки, мобілізаційного плану районної державної адміністрації щодо створення, розвитку, утримання, передачі, ліквідації, реалізації та фінансування мобілізаційних потужностей, які планується задіяти в особливий період.
2. Відомості щодо розроблення документів з праці та кадрів мобілізаційного плану на   особливий період органами місцевої влади
3. Відомості з питань мобілізаційної підготовки, які містять конфіденційну інформацію про виконання законів, інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки та мобілізації.
4. Відомості про військовозобов’язаних заброньованих за органами виконавчої влади.
5. Відомості про заходи, передбачені для забезпечення сталого функціонування підприємств, установ, організацій в особливий період.
6. Відомості про виділення будівель, споруд , земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів Збройним Силам України, іншим військовим формуванням в особливий період.
7. Відомості, що розкривають організацію зв’язку на підприємствах , установах організаціях усіх форм власності, які мають мобілізаційні завдання.
8. Відомості про порядок переведення підприємств, установ, організацій на роботу в умовах особливого періоду.
9. Відомості про мобілізаційні завдання по перевезенню вантажів та пасажирів на особливий період.
10. Відомості про участь у заходах з антитерористичної діяльності, які не підпадають під дію Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.
11. Відомості про плани територіальної оборони, заходи, стан підготовки до виконання завдань територіальної оборони за окремими показниками, які не підпадають під дію Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.
12. Відомості про організацію реагування та дій у разі виникнення аварій на об’єктах, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.
13. Відомості про час та маршрут перевезення вибухових речовин та засобів підриву, вибухонебезпечних предметів, а також місця їх знищення та знешкодження.
14. Відомості про пункти управління, які не підпадають під дію Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.
15. Відомості про стан протипожежного захисту потенційно небезпечних об’єктів, урядових установ.
16. Відомості за сукупністю всіх показників про зміст та основні напрямки розвитку інженерно-технічних заходів цивільного захисту особливого періоду, які плануються (реалізованих) у генеральних планах забудови населених пунктів та відповідних адміністративно-територіальних одиниць.
17. Відомості що розкривають бази даних на об’єкти і споруди системи життєзабезпечення згідно із затвердженою   районною   програмою створення страхового фонду документації.
18. Відомості що розкривають схеми та джерела водозабезпечення, заходи їх охорони у містах з населенням понад 100 тис. осіб.
19. Відомості про запаси знезаражуючих речовин для очищення питної води.
20. Відомості про фактичні обсяги запасів, місця розташування поверхневих або підземних резервних джерел водозабезпечення у населених пунктах району.
21. Персоналізована інформація про стан здоров’я громадян за сукупністю всіх показників (захворюваність, інвалідність, смертність та фізичний розвиток).
22. Дані генетичних та інших   досліджень, які є критеріями ідентифікації особи.
23. Відомості про організаційні та технічні заходи з охорони інформації з обмеженим доступом під час міжнародного співробітництва.
24. Відомості за окремими показниками про планування та організацію запровадження заходів забезпечення режиму секретності, фактичний стан організації охорони державної таємниці на конкретному об’єкті інформаційної діяльності, крім відомостей що становлять державну таємницю.

Керівник апарату державної адміністрації     В.І.Легеза

 
© 2020 Свалявська райдержадміністрація та районна рада
89300, м.Свалява, пл. Головна, 1, тел. 0 (3133) 2-12-48, 2-12-64, info@svalyava-vlada.gov.ua
Розробка сайту - CrafIT.com